меню

Ігровий автомат Igrosoft Crazy Monkey  як грати онлайн

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Crazy Monkey – ігровий автомат у вигляді цікавої розваги від виробника Igrosoft. Щоб мати можливість грати онлайн на рахунок начислюються демо-кредити, які також дають змогу безкоштовно та без реєстрації випробувати звичайну, бонусну та супербонусну ігри.

Особливості гри та нарахування виграшів

Щоб грати на ігровому автоматі в режимі онлайн, потрібно знати за які функції відповідають основні його клавіші. Так, кнопка «bet» регулює рівень кредитів на лінію, до 25. Максимум на спін можна витратити 225 кредитів. Після цього потрібно натискати на «Start», щоб барабани перекрутилися. Клавіша «Help» дозволить ознайомитись з більш детальними правилами. Подвоїти виграш можна у грі на ризик. Для цього треба визначити номінал гральної карти. Якщо зробити помилку, то всі призові за оберт спалюються. Основна героїня апарату Скажена мавпочка дає 200-5000 призових кредитів. Незважаючи на те, що лев – король джунглів, він дає  менший виграш –  30/100/500.

Ігрові автомати бонус та супербонус від Мавпочки

Розробник Crazy Monkey Igrosoft потурбувався, щоб на ігровому автоматі було дві бонусних гри.  Перша гра вмикається після випадання трьох мавп. Під час бонусу потрібно збирати банани, смикаючи за мотузки. Якщо смикати вдало, то можна безкоштовно та без реєстрації заробити супербонусну гру, в якій треба вказати на ящик з подарунком.

Розробник Novomatic
Призові лінії 9
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Подвійний бонус від мавпочки
Ризик-гра Є

 

Ігровий автомат Crazy Monkey

Онлайн-слот Crazy Monkey – слот в якому гравцям запропонована цікава тематика джунглів, а головним персонажем є шалена мавпочка. Творці ігрового автомату вклали в нього 5 барабанів, після обертів яких можна отримати виграш на дев’яти лініях. Слот містить ще три додаткові режими гри, які дозволяють збільшити свої призи.

Як грати на слоті Crazy Monkey

Почніть з інструкції. Для кращого розуміння гри на автоматі варто натиснути клавішу HELP. Після цього на екрані відразу з’явиться опис гри. Сторінок інструкції декілька і для того, щоб перейти з однієї сторінки на іншу, слід використовувати клавіші LINE 1 (попередня сторінка) LINE 9 (наступна сторінка).

Згідно з інструкцією, в грі є чотири режими. Крім звичайного оберту барабанів можна зіграти в ризик-гру (Risk Game), бонусну гру (Crazy Monkey Bonus) та гру з супер-бонусом (Super Bonus Game).

Обертаємо барабани

Для безкоштовної гри гравцю надаються 1000 кредитів. Перед початком гри варто визначитися з розміром ставки, який може бути від 1 до 25 кредитів. А також кількістю ліній (від 1 до 9). Ставка здійснюється натисканням клавіші BET, а кількість ліній обирається за допомогою клавіш LINE. Після цього можна запускати барабани та починати гру (кнопка START).

Кожний запуск барабанів може бути або виграшним або програшним. Виграш визначається сукупністю символів на лініях (усі комбінації є в інструкціях). Крім звичайних символів: лева, змії, бананів, ковадла, ананаса, метелика та надпису Crazy Monkey, є два специфічних:

На другій сторінці інструкції показано скільки кредитів приносить та, чи інша комбінація. Найприбутковішими будуть лінії, які містять символ Crazy Monkey:

Якщо випав виграш, відкриваються дві можливості: забрати виграшні кредити або зіграти в гру на подвоєння. Для того, щоби просто отримати виграш потрібно натиснути START і далі продовжувати гру.

Зверніть увагу! На горі автомата є три поля, кожне з яких відображає:

Ризик-гра

Ризик-гра дозволяє в декілька разів збільшити свій приз. Для початку, після випадіння виграшної комбінації варто натиснути DOUBLE.  Перед гравцем з’явиться 5 карт, одна з яких буде відкритою. Гра полягає в тому, щоб обрати серед закритих карт потрібну, розмір якої перевищує розмір відкритої – в такому разі виграш збільшиться. Обирати варто кнопками LINE.

Бонусна гра

На ігровому автоматі є дві бонусні гри. Перша з них Crazy Monkey Bonus відкриється, якщо при обертанні барабанів випаде від трьох зображень мавпочки. В цьому режимі варто буде тягнути за мотузки, обираючи їх черговість. Якщо пощастить, то відкриється найприбутковіший режим гри – Super Bonus Game. Тут все доволі просто, варто обирати один з квадратів. За одним з них схований виграш, а за іншим – вихід в звичайний режим.

Максимальний виграш на онлайн-слоті «Шалена мавпочка» може дорівнювати 125000 кредитам. Ігровий автомат доволі простий але розібратися в грі на ньому зможе кожний!