меню

Ігровий автомат GreenTube Just Jewels Deluxe грати онлайн безкоштовно

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Ігровий автомат Just Jewels Deluxe від Novomatic присвячений темі коштовностей і розкоші, тому обертаючи барабани онлайн безкоштовно і без реєстрації, можна побачити такі символи: злитки золота, пачки банкнот, корони і інші коштовності, які дають можливість отримати різноманітні віртуальні винагороди.

Ставки і коефіцієнти в дорогоцінному слоті

Для вибору кількості монет, які будуть поставлені на кожну лінію, необхідно використовувати кнопку «+» або «-» під написом Bet / Line. Мінімальна ставка дорівнює 1 кредиту, а максимальна сягає значення в 1000 віртуальних кредитів. Активність ліній обирається кнопкою Lines, а кнопка Start запускає обертання барабанів.

Натиснувши на кнопку Paytable, відкривається таблицю з виплатами. У ній вказані всі можливі варіанти множення ставки при з’єднанні символів в призові комбінації. Символ Царської тіари принесе максимальний виграш у вигляді множення ставки на виграшній лінії в 5000 разів. Такі символи як злитки золота і пачки банкнот дають множення ставки в 500 разів, що ж стосується символів дорогоцінних каменів, то вони дають від 150 до 200 кредитів. Ризик-гра в ігровому автоматі пропонує помножити виплату за останній спін на два кілька разів поспіль, якщо грати онлайн безкоштовно.

Ігрові автомати не дають бонуси

Ігровий автомат Just Jewels Deluxe не має додаткових бонусних ігор і опцій. У грі є тільки спеціальні символи. Наприклад, дикий символ – Царська тіара, не тільки замінить будь-який із символів в грі, а й збільшить виграш з його участю в два рази. Також є скаттер-символ, який активний в будь-якому місці слоту і дає множення підсумкової ставки.

Основні характеристики ігрового автомату

Розробник Novomatic
Призові лінії 10
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Немає
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Just Jewels Deluxe шпиляти на шару

Just Jewels Deluxe – ігровий автомат від Новоматік. Виробник включив в апарат на тематику коштовного каміння 5 барабанів, 10 призових ліній, звичайну гру та гру на подвоєння виграшу, прості картинки і спеціальні символи. Бонусні оберти на апараті не передбачені. Наявність демо-фішок на рахунку робить ігровий процес безкоштовним.

Управління ігровим процесом

Щоб розпочати обертати котушки ігрового апарату Just Jewels Deluxe необхідно налаштувати тільки два параметри:

  1. виставити потрібну кількість ліній за допомогою кнопок «плюс» та «мінус» біля напису «line», від 1 до 10;
  2. за допомогою клавіш «плюс» чи «мінус» під «bet/line» визначитись з розміром ставки на лінію, від 1 до 100. Максимальна ставка на всі лінії – 1000 кредитів.

Після встановлення параметрів ударом на «Start» здійснюється одноразова прокрутка барабанів. Клавіша «Automatic start» також запускає спіни, але при цьому прокрутки здійснюються в автоматичному режимі, що звільняє гравця від необхідності постійно вдаряти по кнопкам автомату. Слід врахувати, що режим автоматичних прокруток виключає можливість подвоїти виграш у режимі ризикованої гри.

Щоб детально ознайомитись з правилами та комбінаціями ігрового автомату, потрібно натиском на Paytable викликати поле з таблицею виплат. Тут можна побачити всі можливі призові за символи, в залежності від ставок. Якщо є бажання додатково ознайомитись з правилами гри, то треба перегорнути сторінку за допомогою кнопки «More info».

Символи та призові

Серед символів ігрового автомату є коштовна корона, різноманітне дороге каміння та інші цінності. Максимальний виграш при найбільших ставках приносить малюнок з королівською короною – 500 000, 50 000, 5000 призових за комбінації з 5, 4, 3 символів. Також картинка з короною виконує роль дикого символу, тобто доповнює призові комбінації та збільшує виграш вдвічі.  Картинка з «Євро»  – це розкид, який приносить призові незалежно від місця випадіння на полі, однак додаткові бонуси картинка не вмикає. Коштовні каміння у виграшних комбінаціях дають від 150 до 200 призових.

Можливості гри на подвоєння

Після спіну кожний виграш можна збільшити та помножити у ризик-грі. Для переходу в даний режим необхідно натиснути на клавішу Gamble. Головна мета гри на подвоєння – відгадати потрібний колір карти (чорний або червоний). Якщо це завдання буде виконане, то виграш зросте, а разом з ним і можливість продовжувати ризик-гру. Однак неправильне рішення анулює призові за спін.

Участь у ризик-грі не є обов’язковою. Відмовитись від цього режиму та продовжити звичайні оберти барабанів можна завдяки удару по кнопці «Collect».

Додаткові бонуси на апараті Just Jewels Deluxe відсутні.