меню

Ігровий автомат Greentube Columbus Deluxe грати безплатно

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Компанія Novomatic присвятила свій новий автомат відомому мандрівнику Христофору Колумбу і дала можливість всім грати онлайн безплатно на Columbus Deluxe. Серед зображень слоту можна зустріти самого Колумба, його судна та зображення карт. Збирайте найкращі комбінації та отримуйте насолоду.

Як виставляти ставки?

На гральному апараті Columbus Deluxe гравець має можливість змінювати кількість активних ліній – робиться це в блоці +/- Lines. На кожну лінію виставляється до двохсот кредитів, а максимальна ставка може досягнути 2000 фішок. Розмір ставки можна відкоригувати клавішами +/- у пункті Bet, а барабани розпочнуть обертатись після натискання на Start.

Грати безплатно на Колумбус Делюкс дуже легко і можна отримати 1 мільйон кредитів, якщо зібрати п’ятірку символів Колумба. Якщо декілька однакових картинок склались в комбінацію, то ви отримаєте призові кредити. Всі виграші в таблицях виплат відповідають поточним ставкам гравця. Крім того виграш завжди можна подвоювати у грі на ризик, адже вона відкривається (Gamble) після кожного вдалого обертання у основній грі на слоті.

Ігровий автомат Columbus Deluxe дарує безкоштовні скаттери

Ігровий автомат Колумб Делюкс має три скаттер-символи, які зображені у вигляді трьох шхун мореплавця. Грати онлайн безплатно завдяки цьому ще вигідніше, оскільки ці зображення подарують десяток фріспінів разом з потроєнням виграшів. У разі другого випадіння цих символів ви отримаєте ще й п’ять додаткових бонусних обертань.

Розробник Novomatic, Новоматік
Призові лінії 5
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Немає (тільки фріспіни)
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Columbus Deluxe

Columbus Deluxe – ігровий автомат від Новоматік з атмосферою морських пригод та відкриттів.

Цей слот може дати гравцям декілька непоганих можливостей, адже крім звичайної гри дарує декілька бонусів. Збільшити банк кредитів допоможе гра на ризик, а кораблі, що випадають на ігровому полі – відкривають бонусні обертання. Колумб дає можливість хорошого досвіду навіть для новачків, адже тут передбачено безкоштовний варіант гри.

Гравець розпочинає гру з 500 демонстраційних кредитів, які можна отримати на свій рахунок.

Процес гри на  Columbus Deluxe

Тут є два основні режими гри, в яких можна запускати барабани, яких у Колумба 5: «Start», який треба клікати багаторазово повторно та авто-оберти («AutoPlay»).

Головне завдання у грі – збирати призові комбінації, які випадатимуть на одній із 10 ліній виплат. Кількість таких ліній може бути й меншою, вона виставляється в блоці «Lines». Поруч фіксується й інший важливий показник – ставки на лінію («Bet/Line»), який буває від 0,04 до 10. Після установки цих параметрів, їх помноження визначає загальну ставку, максимум якої – 100 кредитів.

Комбінації можна переглянути у вікні виплат («Paytable»). Вони вказуються згідно зі ставками у грі.

Символи

Columbus Deluxe включає одинадцять картинок, 9 із яких утворюють звичайні послідовності. Призові кредити здобуваються, якщо випало 2 – 5 однакових символів на лінії зліва направо.

Серед таких символів: діадема, королева, механізм, а також карти (10, J, Q, K, T). 5 королев – найвигідніші, адже приносять 10 000 фішок.

Сам Колумб відіграє роль «Дикого» символу, здатного замінити будь-який інший. Крім того, він добре платить за свої комбінації – 100/1000/10000/50000 за відповідну кількість картинок.

Ризик гра на ігровому апараті Колумб Делюкс

Коли випадає будь-яка призова послідовність – слот пропонує зіграти в гру на подвоєння – кнопка «Gamble»). Тут можна декілька разів подвоїти вигране за спін, або втратити призові. Гравець повинен правильно угадати колір карти, вибираючи «Red» і «Black». Є можливість будь-коли забрати призові через натискання на «Collect» – тоді профіт буде у гравця на рахунку.

Бонусні обертання

Крім дикого символу, апарат пропонує ще одну важливу картинку – скаттер у вигляді корабля. При випаданні трьох суден на синьому активуються безкоштовні обертання, які пройдуть 10 разів. Це дуже вигідно. Також додатково можуть випадати золоті кораблі (їх має також випасти три), що відкриє ще десяток додаткових фріспінів.