меню

Ігровий автомат Greentube Golden Ark як грати безкоштовно

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Golden Ark – ігровий автомат з пригодницькою тематикою від Novomatic. Основна гра з обертами 5 барабанів на 10 лініях, а також гра на ризик і бонусні оберти в режимі онлайн доступні безкоштовно та без реєстрації.

Правила та нарахування призових

Перед тим як грати на апараті Golden Ark потрібно клавішами під “Bet/Line» визначити ставку, 0,04 – 10, а також налаштувати потрібні лінії ігрового автомату. З правилами гри знайомить таблиця виплат, що викликається клавішою «Paytable». «Старт» прокрутить барабани один раз, а «Autoplay» запустить багаторазову прокрутку барабанів.

Виробник Novomatic передбачив, що для нарахування призових треба зібрати комбінацію від 2 до 5 картинок з певних символів. Найбільші призові (до 50 000 кредитів) принесе картинка з дівчиною в капелюсі. Також великий виграш можна зібрати, якщо випало 5 символів фараонів (до 20 000 кредитів). Не зважаючи на те, яку суму виграшу приніс оберт котушок, кредити завжди можна помножити у ризик-грі. В даному режимі достатньо вказати на правильний колір карти. Якщо бажання ризикувати відсутнє, то можна продовжувати звичайний режим.

Ігрові автомати безкоштовно – стародавні механізми

Крім звичайної та ризик-гри, безкоштовно та без реєстрації надається шанс помножити призові завдяки безкоштовним обертам. Цей режим запускається завдяки символу стародавньої книги, яка є не тільки диким зображенням але й скатером. В бонусній грі кредити залишаються на рахунку.

Основні характеристики автомату

Розробник Novomatic, Новоматік
Призові лінії 10
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Немає
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Golden Ark

Golden Ark – гральний автомат від Novomatic, який дає можливість всім любителям азарту зануритись в атмосферу пошуку скарбів.

У ньому пропонується зіграти безкоштовно. Основна гра на «Золотому ковчезі» доповнюється грою на ризик, перспективними бонусними обертаннями та вигідним випаданням символів розширення. Такі можливості відкривають шанси для отримання великих сум фішок.

 

 

 

Ігровий процес на слоті Golden Ark

Гравець починає з 500 фішок, які треба розумно розподілити на ставки. Кожна ставка робиться на конкретну кількість ліній, що вказуються у блоці «Lines» і їх може бути від 1 до 10. Bet/Line виставляє суму на лінію і може дорівнювати від 0,04 до 10 кредитів.

На слоті можна грати як в автоматичному режимі так і окремими ударами барабанів. При першому варіанті слід раз натиснути «Autoplay», а в другому – кожний раз тицяти «Start». Слід зважити, що автооберти не відкривають ризик-гри і максимальних призових.

 

 

Коли гравець визначився зі ставками, то варто дізнатись про виграшні комбінації та інші особливі правила «Ковчега» «Paytable». Відкрити додаткові дані можна через «More Info». Варто знати, що призові виплати відображаються згідно актуальним ставкам.

Гра на ризик Golden Ark

Якщо у головній грі випала якась призова комбінація – гравець може отримати ще більше. Для цього після призу треба натиснути «Gamble». Далі треба буде відгадувати колір карт (кнопки «Red» и «Black»). Вгадали – кредити помножаться на два, а ні – втрачаєте все, що було виграно за спін. Щоб забрати отримане і сказати собі стоп – слід тиснути «Collect». Цю кнопку можна клікати і до ризик-гри – тоді вона не почнеться.

 

 

Бонусні обертання, скаттер та розшрення

Скаттер на слоті – зображення книжки. Фріспіни будуть відкриті, якщо випаде три таких символи. Такі обертання не беруть з рахунку гравця фішок, тому вони вигідні. Голден Арк пропонує 10 бонусних спінів.  Бонус розширення помагає зібрати більше комбінацій, він просто покриває якийсь барабан однаковими символами.