меню

Ігровий автомат Greentube Cindereela як грати

Грай зараз в казино Slotscity.ua

На ігровому автоматі Cindereela від компанії Novomatic  є можливість грати онлайн безкоштовно та без реєстрації. Сюжет гри присвячений відомій казці про Попелюшку, тому символи зображені у вигляді Попелюшки, Принца, пацюків, гарбуза, туфельки, феї і карткових символів.

Маніпуляції з вибором ставки

Щоб обрати розмір ставки в ігровому автоматі необхідно використати такі кнопки: «+» або «-» у розділі Bet / Line призначені для вибору кількості кредитів, які будуть поставлені на лінію, далі варто використати «+» або «-» у розділі Lines потрібні для активації ліній. Для обертання барабанів є кнопка Start. У грі є можливість поставити від чотирьох до 1000 кредитів на один оберт.

Виграші, які вказані в таблиці виплат, що активується кнопкою Paytable, показані з урахуванням розміру поточної ставки. Виграшні комбінації формуються зліва направо, коли об’єднуються на призових лініях три-п’ять однакових картинок, деякі символи дають виграші при випадінні лише двох зображень. Гра на ризик активна лише після вдалого спіна, в ній є можливість декілька разів поспіль подвоювати виграш.

Ігровий автомат і подарункові спіни

Символ Феї, яка виконує роль символу розкиду, активує додаткові обертання барабанів, якщо поєднаються три-п’ять символів. Гравець отримує 30 безкоштовних обертів барабанів, під час яких діє остання ставка, а всі виплати подвоюються. Є можливість виграти додаткові оберти котушок, при випадінні призової комбінації символів Феї.

Розробник Novomatic
Призові лінії 10
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Немає
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Cindereela

Любителі мультфільмів і казок зможуть оцінити ігровий автомат Cindereela, який присвячений відомій історії про Попелюшку. При обертанні барабанів можна допомогти красивій дівчині зустрітися зі своїм довгоочікуваним принцом і насолоджуватись азартом.

Cindereela – це ігровий апарат, у якому 10 ліній виплат. Виграшні комбінації складаються зліва направо при умові поєднання двох-трьох і більше однакових символів на будь-якій із активних ліній. В ігровому автоматі присутні 13 символів, які представлені:

Даний символ помножує сумарний виграш при випаданні двох-п’яти символів. А ще даний символ запускає бонусні спіни.

Додаткові ігри

Слот Cindereela  має декілька додаткових ігор, які дозволяють отримати виплату, не тільки під час основної гри, але і при їх активації.

Бонусні ігри слот-машини включають:

Ігровий процес

Для керування ігровим процесом необхідно знати всього декілька кнопок. Блок управління апаратом Cindereela представлений такими клавішами:

Ігровий автомат Cindereela має доволі прості характеристики як графічного, так і музичного оформлення, але це не збіднює хороші ігрові можливості. У грі є широкий діапазон ставок і доволі великі коефіцієнти оплати символів, тому варто спробувати покрутити барабани у слоті Cindereela.