Betsoft
Betsoft
Greentube
Greentube
Igrosoft
Igrosoft
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
меню

Ігровий автомат GreenTube King of Cards грати онлайн

Грай зараз в казино Вулкан 777

Ігровий автомат King of Cards від Novomatic – це слот, в якому головними символами стали гральні карти. Серед них є такі символи як джокер, колода карт, чотири масті карт і символи гральних карт, які дозволять грати онлайн безкоштовно та без реєстрації та подвоїти виграш в ризик-грі.

Як запустити оберти барабанів?

Перед тим як розпочати гру, натиснувши кнопку Start, варто обрати розмір ставки на лінію за допомогою кнопок +/- у віконці Bet/Line. Активність ліній обирається кнопками +/- у віконці Lines. Загальна ставка вказана в віконці Bet. У ігровому автоматі King of Cards можна поставити до 1000 віртуальних кредитів на спін.

Символ Джокера дає максимальні виплати та виконує роль дикого символу. При поєднанні п’яти однакових диких символів на активній лінії гравець отримує 9000 ставок. За інші символи можна отримати різні виграші, які вказані в таблиці виплат. У грі на ризик є можливість до п’яти разів поспіль подвоювати виграш за останній спін, обираючи колір карти, яка відкриється на ігровому екрані.

Ігровий автомат дарує безплатні спіни

При випаданні трьох і більше символів фішок активується 15 безкоштовних обертів. Під час яких всі виграші будуть помноженні на три де кожен виграш буде помножений на три. Також є можливість виграти додаткові безкоштовні спіни у випадку випадіння призової комбінації.

Основні характеристики слоту

Розробник Novomatic
Призові лінії 20
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Немає
Ризик-гра Є

 

Ігровий автомат King of Cards (Король Карт)

King of Cards – ігровий апарат від Novomatic, який зацінять не тільки шанувальники слотів, а й фанати карткових ігор, адже тут всі символи виконані в картярській тематиці. Автомат складається з 5 барабанів і 10 призових ліній, кількість яких змінюється, а також включає в себе бонусні обертання і гру на подвоєння.

Особливості гри на слоті

Гравцеві надана можливість обертати котушки слота безкоштовно завдяки наявності на демонстраційному рахунку кредитів. Але перед тим, як зробити свій перший спін, бажано ознайомитися з особливостями ігрового апарату. Управління слотом здійснюється кнопками, які знаходяться внизу дисплею:

Звичайні та додаткові символи

Майже на всіх картинках автомата зображені гральні карти, які в комбінаціях приносять призи. Звичайними символами слота є:

  1. «Дев’ятка», коефіцієнти якої складають 2, 5, 25 і 100 за 2, 3, 4, 5 символів;
  2. «Десятка», «Валет» ( «J») і «Дама» ( «Q») дають коефіцієнти 5, 25 і 100 кредитів за комбінацію з 3, 4, 5 картинок відповідно.
  3. «Король» ( «К») і «Туз» ( «Т») при мінімальних ставках дають 10, 50, 125;
  4. Картинка з піковою мастю приносить 15, 75, 250;
  5. Символи з бубнами і хрестами в призових комбінаціях дають коефіцієнт 20, 100, 400;
  6. Символ «Черви» і колода в комбінаціях дають 2, 25, 125, 750.

Особливі символи слота:

  1. Карта з джокером – це не тільки самий виграшний символ, за який нараховують коефіцієнти – 10, 250, 2500, 9000, а й дикий символ слота, здатний доповнювати призові комбінації. Крім того, виграші з даної піктограми нараховуються в подвійному розмірі. Однак дикий символ не замінює скаттер-символа;
  2. Зображення з гральними фішками – символ розкиду (скаттер). 3, 4 або 5 даних символів на ігровому полі в випадковому порядку запускають бонусні спіни.

Гра на подвоєння (ризик-гра)

Якщо спін приніс гравцеві призову комбінацію, можна збільшити призи в грі на ризик. Для цього достатньо вдарити по кнопці «Gamble». Головна мета цього режиму – вгадати колір карти. Якщо дати правильну відповідь, то кількість призів подвоїться, але якщо помилитися, то призи згорять. Ризик-гра не є обов’язковою. Для того, щоб після успішного спіна продовжувати обертати котушки в звичайному режимі досить натиснути на «Start».

Бонусні спіни

У тому випадку, якщо на котушках випало від трьох скаттерів, запускаються фрі-спіни. Під час бонусних обертань за все призові комбінації нараховуються кредити в потрійному розмірі.