меню

Ігровий автомат Greentube Fairy Queen грати онлайн

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Fairy Queen – ігровий автомат від виробника Novomatic з 5 котушками, 10 лініями, грою на ризик та бонусними обертами, присвячений тематиці фей та чар. Щоб грати в режимі онлайн на ігровій машині безкоштовно і без реєстрації на рахунок вносяться демо-кредити.

Правила управління та призові комбінації

Гра на ігровому автоматі Fairy Queen починається з натиску на «Play Now». Після чого необхідно визначитися з кількістю кредитів для ставки – клавіша «Bet/Line», від 0,04 до 10. Кількість ліній на полі регулює «Lines». «PayTable» знайомить з можливими виграшами за допомогою таблиці виплат. «Start» запускає котушки. «Аutoplay» запускає автоматичні оберти.

Щоби отримати призові, необхідно скласти комбінацію від трьох аналогічних картинок. Особливим символом апарату є чарівна королева фей, яка може зайняти місце інших зображень, доповнивши комбінацію. Фея – найбільш унікальний символ, адже вона приносить найбільший виграш – 90 000 призових. Ліч чудес – розкид. Якщо випало від трьох картинок з лісом, гравцю дається 10 фрі-спінів. Кожний призовий спін, якщо грати онлайн, відкриває перед гравцем можливість перевірити свій успіх у грі на ризик. Завдання гри – вгадування кольору карти.

Ігрові автомати онлайн 10 казкових прокруток

Якщо на ігровому полі апарату від Novomatic випало відразу від трьох символів з казковим лісом, то запускається 10 бонусних-спінів, під час яких барабани крутять безкоштовно, тобто кредити з загального рахунку не зникають.

Основні характеристики автомату

Розробник Novomatic, Новоматік
Призові лінії 10
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри 10 безкоштовних обертів
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Fairy Queen

Ігровий автомат Fairy Queen від компанії Novomatic дає можливість не тільки можливість цікаво провести час за грою, але й поринути у казковий ельфійський світ. На ігровому автоматі присутня і звичайна гра, ризик-гра та бонусна-гра. На Fairy Queen є 5 барабанів та 10 ліній виплат.

Особливості гри на слоті Fairy Queen

Щоб запустити гру Fairy Queen, слід натиснути кнопку Play Now, яка розміщена у верхньому правому куті ігрового апарату. Після цього треба визначитись з кількістю кредитів. Максимальна кількість, яка може бути зарахована на рахунок гравця складає 500. Внизу ігрового поля розміщується панель для керування грою.

Для встановлення рівня ставок гравцю слід скористатися кнопкою «Bet/Line». Максимально можлива ставка становить 10 кредитів. Мінімально на один спін можна поставити 0,04 кредита. Кількість ліній виплат (від 1 до 10) на ігровому полі визначається з допомогою кнопки Lines. Поставлені кредити рівномірно розподіляються між усіма лініями.

Для ознайомлення із правилами гри та детальною таблицею виплат слід натиснути на кнопку PayTable.

Після визначення необхідної кількості ліній, виставлення ставок та вивчення правил, можна приступити к ігровому процесу. Для цього достатньо натиснути на кнопку Start, а далі автомат все зробить за вас.

При бажанні є можливість використати кнопку Аutoplay, яка запускає автоматичні оберти барабанів. Але тоді не будуть доступні ігри на ризик і бонусна гра. Виключити авто-режим можна у будь-який момент.

Кнопка максимальної ставки на слоті Fairy Queen не передбачена.

Комбінації та основні символи

Для того, щоб виграти кредити чи отримати можливість зіграти в ризик-гру на слоті Fairy Queen, слід зібрати на одній лінії від трьох до п’яти однакових символів. Додаткові можливості для гравця на цьому слоті відкривають «дикий» символ та скаттер.

Диким символом гри виступає королева фей, яка може виконати будь-який недостатній символ, окрім скаттера. Також комбінація із п’яти королев може дати найбільший виграш, розмір якого складає 90 000 кредитів.

Скаттер гри – зображення чарівного лісу. Зібрана комбінація від трьх таких символів запускає 10 фріспінів. На кожному із бонусних обертань випадковий символ буде розміщений на перших двох або трьох барабанах.

Завдяки цьому кожен спін бонусної гри дасть визначену суму виграшу. Під час бонусних ігор існує велика ймовірність отримання ще одної серії безплатних спінів.

Особливості ризик-гри

Можливість зіграти у ризик-гру виникає після будь-якої зібраної комбінації.

При цьому, гравець завжди має два варіанти:

Для перемоги у ризик-грі достатньо відгадати правильний колір карти. Якщо колір вибраної гравцем і відкритої карти співпали, то виграш подвоїться. При цьому, ризик-гра може продовжуватись до тих пір, поки будуть вибрані потрібні карти. Максимально можлива сума виграшу у ризик-грі складає 50 000 кредитів.