Betsoft
Betsoft
Greentube
Greentube
Igrosoft
Igrosoft
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
меню

Ігровий автомат GreenTube Captain Venture без реєстрації безкоштовно

Грай зараз в казино Вулкан 777

Captain Venture – ігровий автомат, який приготував для шанувальників моря Novomatic. Кредити на демо-рахунку дають змогу безкоштовно без реєстрації покрутити 5 барабанів на 10 лініях, грати онлайн на ризик, виграти бонусні спіни.

Як грати та рахувати комбінації

Перед тим, як перший раз прокрутити котушку ігрового автомату, потрібно кнопкою «+ / -» в блоці Lines визначити ставку, від 1 до 10. Клавіші «+ / -» під Bet/Line регулюють призові лінії, від 1 до 10. Таким чином, максимальна ставка на спін може дійти до 100 кредитів. Кнопка «Paytable» відкриє таблицю з виплатами. Клавіша «Start» запустить котушки один раз. Клавіша «Autoplay» відповідає за автоматичні прокрутки, однак дана гра не передбачає можливості подвоїти призові у шанс-грі.  Одноразовий спін буде вдалим, якщо після нього на одній ліній випаде від 3 аналогічних малюнків. Captain Venture від Novomatic має прості символи (гральні карти, дівчина, морська карта з якорем) за які в комбінації дається виграш, а також скаттер та дикий символ, який може замінити будь-який малюнок, окрім скаттеру. Ризик-гра, якщо грати онлайн, запускається після вдалого оберту. Основна місія цього режиму – піднятися по золотій драбині.

Ігрові автомати подвійна серія призових спінів

На ігровому полі без реєстрації та безкоштовно час від часу може випасти від трьох скаттерів. В такому разі запускається режим фрі-спінів. Всі призові під час цього режиму множаться на чотири рази. Гравець має шанс під час безкоштовних прокруток отримати ще одну порцію вільних обертів, якщо розкиди знову випадуть в комірках.

 

Загальні характеристики автомату

Розробник Novomatic
Призові лінії 10
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри фрі-спіни з помноженим виграшом
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Captain Venture грати безкоштовно

Ігровий автомат Captain Venture – це можливість отримати хороший виграш та насолодитися морською тематикой. Слот від Novomatic має 5 барабанів та 10 ліній, кількість яких можна відрегулювати. Крім основного режиму, ігровий автомат дає можливість зіграти у гру на ризик або заробити бонусні оберти с великими коефіцієнтами.

Правила гри на слоті Captain Venture

Перед тим, як почати ігровий процес, потрібно вибрати кількість кредитів для обертів автоматів. Максимум на рахунок автомату можна покласти 50 кредитів. Після цього потрібно знайти на панелі управління кнопки «+ / -» в блоках Lines и Bet/Line. За допомогою цих кнопок виставляється бажана кількість ліній на ігровому полі (від 1 до 10) і розмір ставки на одну лінію (максимум 10 кредитів). При цьому максимальна сума ставки для одного оберту барабанів складає 100 кредитів. Клавіша «Paytable» відкриває таблицю виплат, за допомогою якої можна дізнатися про вартість можливих комбінацій.

Після того, як гравець визначить потрібну кількість ліній та розмір ставок, слід натискати на клавішу «Start», яка активізує один спін. Якщо після оберту барабанів на ігровому полі випаде виграшна комбінація, то зароблені кредити можна або покласти на свій рахунок (кнопка «Collect»), або вкласти у гру на ризик (кнопка «Gamble»).

Замість одноразового оберту барабанів за допомогою клавіші «Autoplay» запускаються автоматичні оберти. Але в цьому режимі зникає можливість подвоїти суму виграшу у грі на ризик.

Комбінації та символи слоту Captain Venture

Щоб заробити кредити у грі Captain Venture на одній із ліній потрібно зібрати виграшну комбінацію з однакових символів.

На гральній машині Captain Venture є три види символів:

  1. Звичайні символи (зображення з картами, дівчина, карта з якорем), комбінація з яких принесе відносно невелику кількість кредитів;
  2. Скаттер-символ – це зображення штурвалу. Комбінація із трьох таких символів відкриває перед гемблером можливість зіграти в прибуткову бонусну гру. Кожний виграш в бонусній грі помножується в чотири рази;
  3. «Дикий» символ – це зображення капітана. Цей символ замінює інші символи (крім скаттер-символу), допомагаючи скласти виграшну комбінацію. Комбінація із 5 таких символів поповнить рахунок гравця на 100 000 кредитів, а в бонусній грі на 800 000 тысяч!

Особливості гри на ризик

Можливість подвоїти суму кредитів, яка була отримана після одного спіну, дарує ризик-гра. Шанси отримати призові в цьому варіанті складають 50/50. Гравець буде підніматися по золотій драбині, яка має обмежену кількість сходинок. На останніх з них, шанси на виграш будуть менші ніж зазвичай. Для початку ризик-гри потрібно натиснути «Gamble». Кожний позитивний результат множить суму, яка отримана в основній грі. У випадку поразки виграні за один спін кредити згорять. Під час будь-якого етапу гри на подвоєння призові можна забрати за допомогою клавіші «Collect».

Бонусна гра

Три штурвала (скаттер-символи) і більше, які випали в довільному порядку на ігровому полі активують бонусну гру. Гравцю будуть надані безкоштовні оберти, кількість яких може бути 10, 12, 14, 16, 18 і 20. В бонусній грі будь-який виграш множиться на 4. «Дикий» символ  (Капітан) під час фрі-спінів може заміняти будь-яке інше зображення, окрім скаттеру. Також цей символ помножує призовий коефіцієнт на 2. Цікаво, що гравець може отримати ще одну порцію безкоштовних обертів, якщо в бонусній грі випаде від трьох скаттерів.