меню

Ігровий автомат Novomatic Bullion Bars грати безкоштовно

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Bullion Bars – ігровий автомат від виробника Novomatic, який дає можливість грати безкоштовно, обертаючи 3 класичні котушки з 20 лініями виплат. Виграші під час гри отримуються завдяки збиранню комбінації з 3 символів або під час шанс-гри.

Правила, управління, рекомендації

Для того, щоб на ігровому автоматі грати безкоштовно, гравцю на демо-рахунок даються фішки. Всі клавіші апарату Bullion Bars від Novomatic доступні без реєстрації. Клавіша Paytable знайомить з правилами гри, кнопка Bet/Line визначає ставку, від 1 до 20 кредитів. Клавіша  Start прокручує котушки один раз. Autoplay відповідальна за автоматичні оберти. Серед основних символів гри картинка «Bar», «Bullion Bar», що дає найбільший виграш – 2500, «Нулі», Зірки. Ризик-гра на апараті відкривається після вдалого спіну кнопкою Collect. Однак в даному режимі є ймовірність втратити зароблені за оберт призові. Тому за бажанням можна продовжувати звичайну гру, не ризикуючи.

Ігрові автомати золоті бонуси та Streak Bar

Ризик-гра на ігровому автоматі від Bullion Bars – це можливість піднятися по золотій драбині до хорошого виграшу. Для цього треба обирати правильні варіанти. Ще одна функція апарату – «Streak Bar», що активізує смугу спеціальних символів та вмикається довільно, якщо оберти котушок не дали потрібний виграш.

Основні характеристики автомата

Розробник Novomatic, Новоматік
Призові лінії 20
Кількість барабанів 3
Додаткові ігри Streak Bar
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Bullion Bars

Bullion Bars – ігровий автомат, створений розробником Novomatic. Любителі слотів можуть спробувати гру на цьому автоматі на трьох барабанах і двадцяти лініях виплат.

Головною особливістю Bullion Bars є те, що на його ігровому полі досить мало символів. Зате гравці можуть зіграти у ризик-гру та отримати непоганий бонус.

Як грати на апараті Bullion Bars

Перед початком гри на Bullion Bars варто переглянути таблицю виплат (Paytable). Після натискання цієї кнопки можна знайти всю необхідну інформацію про виграшні комбінації. Також тут можна познайомитись із правилами гри та подивитись на схеми ліній виплат. Прогортати сторінки з інформацією можна з допомогою кнопки More Info.

На початку гри, гравець отримує 500 кредитів. Їх можна по різному розподіляти на ставки. Сума ставки на одну лінію виставляється з допомогою кнопок Bet/Line. Кількість ліній можна виставити з допомогою блоку Lines, їх може бути від 1 до 20.

Ставка на одне обертання буде відображатися в блоці Bet.

Клавіша Start запускає обертання барабанів автомату Bullion Bars. При цьому автоматичний режим обертань активується через натискання на Autoplay.

Після завершення спіну може випасти одна із небагатьох виграшних комбінацій. Суму призових за появу тих чи інших комбінацій можна переглянути в таблиці виплат.

Якщо гравець зібрав комбінацію, то він може залишили отримані кредити собі (Collect), або спробувати помножити їх у грі на ризик – для цього слід натиснути Gamble.

Символи і комбінації

Всі суми призових у таблиці виплат прив’язані до поточних ставок гравця.

Символи «Bar». Ігровий автомат включає декілька різних зображень із написами BAR. Найбільшу кількість призових можна отримати за випадіння комбінації із символом «Bullion Bar». Слот видасть за таке до 2500 призових кредитів.

У випадку випадання трьох таких символів на середньому барабані, гравець може отримати 50 000 фішок. Слід врахувати, що максимальний виграш неможливий, якщо на апараті Bullion Bars увімкнений автоматичний режим гри.

Символ Зірка. Гравець отримає тільки 50 кредитів у випадку складання комбінації із трьох зірок.

Символ Нуля («0») не передбачає ніяких комбінацій.

Гра на ризик в Bullion Bars

Кількість призових кредитів можна непогано збільшити у ризик-грі. У ній гравець може декілька разів подвоїти їх. Для початку ризик-гри слід натиснути клавішу Gamble. Цей режим полягає у просуванні по призовій драбині. Якщо гравець вгадує при натисканні кнопки Gamble – він піднімається на новий рівень і його призові подвоюються, а якщо не вгадує – згорають. Після завершення гри на шанс, автомат знову повертає до основного режиму гри.

У будь-який момент можна зупинитись і забрати подвоєні кредити, натиснувши Collect.

Бонусна функція «Streak Bar»

Символ Streak Bar може виконувати роль скаттера. Окрім того, він може запустити появу спеціальних символів. Така функція спрацьовує у довільному порядку, коли після спіну гравець не отримав ніякого виграшу. Цей бонус дозволяє в декілька разів збільшити кількість призових кредитів, оскільки він дає велику кількість послідовних виграшних комбінацій.