меню

Ігровий автомат Greentube Flame Dancer грати онлайн

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Flame Dancer – ігровий автомат від Novomatic, присвячений Гавайським розвагам. Завдяки кредитам на демо-рахунку грати онлайн на автоматі, який включає в себе 10 ліній, 5 барабанів, бонусні оберти, гру на ризик, можна безкоштовно, та без додаткової реєстрації.

Правила гри на автоматі Flame Dancer

Щоб грати онлайн на ігровому автоматі внизу поля знаходиться спеціальна панель з клавішами. Клавіша Bet/Line регулює ставку, максимум 500 кредитів. Клавіша Lines регулює кількість призових ліній, до 20. Start – основна кнопка ігрової машини, адже вона запускає одноразовий спін. Autoplay включає прокрутку барабанів в авто-режимі. Paytable показує додаткове поле з виплатами та правилами. Основними символами автомату Flame Dancer є карта, гітара, кокос та барабан. Максимальні призові при максимальних ставках приносить символ з вулканом –– 10 000. Людина з вогнем – дикий символ, який не лише доповнює виграшні комбінації, але й може заповнити цілий барабан. Картинка з факелами – розкид. Якщо випаде від трьох таких зображень, то безкоштовно вмикають фрі-спіни.

Вдалий оберт – шанс збільшити призові у грі на подвоєння. Суть режиму – вказати колір карти.

Ігрові автомати: бонусна гра з додатковим диким символом

Якщо на полі апарату від Novomatic випало відразу від 3 розкидів, то гравець отримує безкоштовні оберти. Особливість бонусної гри полягає в тому, що при випадінні на полі лише однієї картинки з зображенням дикого символу, інші символи також стають дикими.

Основні характеристики слоту

Розробник Novomatic, Новоматік
Призові лінії 20
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри фрі-спіни з додатковими дикими символом
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Flame Dancer (Полум’яний танцюрист)

Слот Flame Dancer від компанії Novomatic дарує насолоду від екзотики гавайських танців, а також чудовий шанс зірвати чималі призові. Основний режим гри, можливість помножити кожний виграш в грі на ризик, бонусні оберти автоматів, та інші несподіванки надає шанувальникам азарту цей ігровий автомат.

Особливості гри на слоті Flame Dancer

Внизу поля розташована ігрова панель з кнопками Start, Gamble, Autoplay, Paytable, Lines, Bet/Line. Для того, щоб отримати бажаний виграш достатньо натиснути на кнопку Start, але перед цим необхідно:

  1. визначитися з кількістю кредитів (максимально 500);
  2. за допомогою блоку Lines виставити бажану кількість ліній (від 1 до 10);
  3. клавішами Bet/Line виставити розмір ставки. Сума однієї ставки на лінію складає від 0,02 до 5 кредитів.

Після цього можна починати обертати барабани. В слоті є функція автоматичного обертання барабанів, яка запускається за допомогою кнопки Autoplay. Завдяки цій функції відпадає потреба натискати Start, але при цьому зникне можливість зіграти в ризик-гру та заробити бонусні оберти.

Символи та їх можливості

На полі слоту  Flame Dancer можуть випадати символи у вигляді гральних карт, гітари, кокоси, барабани. Особливу увагу слід звернути на символ вулкану. Комбінація з таким символом приносить найбільші суми виграшів. При максимальних ставках 5 вулканів, які послідовно випали на лінії, принесуть гравцю 10 000 кредитів.

Для того, щоб більш детально ознайомитися з таблицею виплат потрібно натиснути Paytable.

Дикий символ автомату – це зображення людини з вогнем. В ігровому слоті Flame Dancer дикий символ, крім можливості заміняти будь-які інші символи, має ще одну суттєву перевагу. Так, якщо на ігровому полі випаде тільки одна людина з вогнем, то вона заповнить собою весь барабан, що підвищує шанси зібрати виграшну комбінацію.

Скаттер гри – це символ із зображенням двох факелів. Якщо на барабанах з’являться три і більше таких символів, то гравець отримає 7 бонусних обертів.

Особливості бонусної гри

Бонусні оберти, отримані завдяки скаттерам, які випали на полі, подарують гравцю додаткові шанси поповнити свій рахунок новими кредитами. Так, якщо під час бонусного спіна випадає хоча б один дикий символ, то інші символи також стають дикими. Тому бажано, щоб під час бонусної гри були заздалегідь встановлені 20 ліній з максимальними ставками.

Гра на ризик

Після будь-якого виграшного спіну у гравця з’являється можливість подвоїти суми зароблених кредитів. Для цього за допомогою клавіші «Gamble» потрібно включити ризик-гру. Щоб перемогти в ризик-грі достатньо вгадати колір закритої карти. Якщо карта буде відгадана, то гру на подвоєння можна або продовжувати, або повернутися в режим звичайної гри з заробленими кредитами («Collect»).

Таким чином, гра на слоті FlameDancer проста, захоплююча та прибуткова, що сподобається початківцям та вже досвідченим гравцям.