Betsoft
Betsoft
Microgaming
Microgaming
Igrosoft
Igrosoft
Greentube
Greentube
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
Nextgen Play And Go
меню

Ігровий автомат NetEnt Fortune Teller безплатно без реєстрації

Грай зараз в казино Hotslots.io

Ігровий автомат Fortune Teller відкриває можливість грати безплатно на п’ятьох барабанах, на яких розташовані 30 ліній виплат. Гра відкриває 11 картинок, що мають відношення до ворожіння. Для виграшу потрібно збирати послідовності, у яких три послідовні картинки.

Геймплей та керування слотом «Ворожка»

Для того, щоб дізнатись як грати безплатно без реєстрації на цьому апараті треба натиснути клавішу info. Серед інших символів, тут є wild, який може замінити будь-яку іншу картинку, а скаттер (куля для ворожіння) виплатить кредити, де б не випала. Бонусний символ виплатить 7500 ставок. Рівень фішок виставляється через coin value, а з допомогою bet lines встановлюється ставка на лінії.

Для запуску Fortune Teller потрібно клікати на круглу зелену кнопку. Рівень ставок регулюється показниками bet level, а max bet дозволяє грати на максимальному рівні. На автоматі «Ворожка» відсутня ризик-гра, але зате тут можна грати безкоштовно і отримувати задоволення, навіть без подвоєння.

Гральний автомат Fortune Teller дає фріспіни

Якщо на слоті з’явиться 3-5 однакових послідовних картинок, то ви отримуєте 12 безкоштовних спінів. А ще під час цих обертань можна потроїти свої ставки та отримати додаткові спіни.

Бонусна-гра вмикається після відкриття трьох і більше символів циганки-гадалки.  Потрібно розкладати карти Таро. У разі вірного вибору гравець зможе отримати хороші шанси на халявні виграші. При цьому важливо уникати випадіння зображення Смерті з косою.

Основні характеристики автомата

Розробник NetEnt
Призові лінії 30
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри 12 фріспінів та бонус від ворожки
Ризик-гра Є

 

Ігровий автомат Fortune Teller

Погадати у циганки-гадалки і передбачити свою долю можна на ігровому автоматі Fortune Teller, який має п’ять барабанів та 30 ліній для виплат. Також у грі присутні декілька хороших бонусів. Символи ігрового автомату представлені одинадцятьма зображеннями, які мають відношення до гадання.

Виплати можливі завдяки комбінаціям із трьох символів, які повинні послідовно випадати зліва направо.

Особливості гри на онлайн-слоті Fortune Teller

Перед тим, як запустити слот Fortune Teller слід обов’язково познайомитись із додатковими можливостями в ігровому процесі. Вони дозволяють отримати хорошу грошову винагороду. Зібрати додаткові комбінації допоможе символ із написом WILD, який може замінити всі зображення у грі. Виключення становлять тільки символи скаттера і бонусу. До речі, даний символ приносить максимальний виграш у грі, який рівний 7 500 ставок.

Ще на ігровому автоматі є скаттер-символ, що зображений у вигляді Кришталевої кулі. Він помножить ігрову ставку на 200, а також може запустити послідовність безкоштовних обертань барабанів. Для запуску 12 фріспінів, треба зібрати комбінацію від трьох до п’яти  скаттерів.

­У даній грі всі виграші будуть потроєні, а ще є можливість виграти додаткові запуски та участь в бонусній грі.

В особливій бонусній грі, яка може бути запущена трьома – п’ятьма символами Гадалки, гравців очікує розклад карт Таро. Тут необхідно вибрати карти, які з’являються на екрані.  За ними приховуються різноманітні помноження ставок на лініях, які були зроблені перед запуском бонусного раунду.

Відкривати ці карти можна до того часу, поки не відкриється карта Смерті з косою.

Інтерфейс ігрового автомату онлайн Fortune Teller

Блок управління ігровим апаратом Fortune Teller має декілька кнопок, які дозволяють зробити ставку та активувати інші можливості у грі.

Основні кнопки для керування грою та їх значення:

Слот FortuneTeller характеризується високою якістю графіки, цікавим дизайном та привабливими бонусами, тому варто погадати у Циганки