Betsoft
Betsoft
Greentube
Greentube
Igrosoft
Igrosoft
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
SlotoKing меню

Гральний автомат Indian Spirit онлайн без реєстрації

Грай зараз в казино Вулкан 777

Ігровий автомат Indian Spirit від Novomatic – це можливість онлайн на халяву пообертати 5 барабанів на 20 лініях виплат. Якщо грати на апараті безкоштовно,  то можна перевірити дію особливих символів з унікальними функціями, обертати барабани в звичайній грі чи заробити цікаві бонуси.

Призначення клавіш та символи

Для того, щоб збільшити можливості заробити призові та грати безкоштовно на ігровому автоматі, потрібно ознайомитись з його основними клавішами. Lines визначає число ліній. Bet/Line відповідає за ставку на одну лінійку, від 0,02 до 200 кредитів. Start – одноразово прокручує барабани. Удар по клавіші Gamble, коли вона активна, дозволяє онлайн на халяву перейти в режим шанс-гри.  Натиск на Collect продовжує звичайну гру.  Autoplay запускає спіни в автоматичному режимі.  Paytable вмикає таблицю виплат.

Призові нараховуються за комбінації від 3 аналогічних піктограм, які випадають з ліва на право. Апарат Indian Spirit включає в себе не лише прості але й особливі символи – дикий символ «Ловець снів» (доповнює комбінації) та розкид «Орел». Можливість зіграти у гру на ризик активується після кожного виграшного прокручування барабанів.

Ігрові автомати Indian Spirit фрі-оберти при випадінні скатера

Якщо на ігровому полі випало від трьох скатерів (картинка з Орлом), вмикається 10 безкоштовних обертів. Розкиди випадають на 2, 3 та 4 котушках. Протягом даного режиму дикий символ може заповнити весь барабан. Крім того, розробник Novomatic потурбувався про можливість під час бонусних прокруток заробити ще одну серію шарових обертань.

Загальні характеристики автомату

Розробник Novomatic, Новоматік
Призові лінії 20
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри 10 фріспінів з особливим диким символом
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Indian Spirit

Ігровий автомат Indian Spirit має п’ять барабанів та 20 ліній для виплат, а також два додаткові символи з особливими опціями, безкоштовні спіни та ризик-гру.

У слоті є 11 символів гри, виграшні комбінації тут складаються зліва направо із врахуванням активних ліній для виплат. Призові будуть виплачені гравцю при співпадінні від трьох до п’яти однакових символів. Символ Вождя може помножити ставку при випаданні двох і більше картинок. Крім того символ Вождя може принести максимально можливі у ігровому автоматі виплати.

Декілька символів ігрового апарату Indian Spirit виконують особливу роль:

Бонусні ігри

Слот Indian Spirit включає декілька бонусних ігор, які можуть принести гравцю достатньо прибуткові виграші, у випадку удачі. Дані додаткові ігри передбачають такі режими:

У нижній частині екрану слота Indian Spirit знаходиться блок керування грою, який має такі кнопки:

Ігровий автомат Indian Spirit передбачає якісну графіку, цікавий музичний супровід. Ним дуже легко користуватись. Рівень віддачі слоту дозволяє отримувати хороші виграші та насолоджуватись прибутковим ігровим процесом.