Betsoft
Betsoft
Greentube
Greentube
Igrosoft
Igrosoft
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
меню

Ігровий автомат NetEnt Guns N’ Roses безкоштовно онлайн

Грай зараз в казино Вулкан 777

Guns N’ Roses – ігровий автомат, створений NetEnt та присвячений рок-виконавцям з однойменної групи. Автомат дає можливість безкоштовно в режимі онлайн випробувати оберти на 5 барабанах та 20 активних лініях, а також всі можливі бонуси

Як грати та отримувати призові

Перед тим як обертати барабани ігрового автомату Guns N’ Roses слід зробити ставку. Для цього стрілками біля «Coin value» вибирається від від 0,01 до 1 кредиту. Позначки під «Level» множать кредити від 2 до 10 разів. «Max bet» відповідає за одноразову прокрутку з максимальною ставкою – 200 кредитів. Кнопка з двома стрілками відповідає за одноразову прокрутку з виставленою ставкою в ручному режимі.  «Autoplay» вмикає оберти безліч разів. Натиск на «i» показує поле з виплатами.

 

Основні символи автомату – виконавці гурту Ганс енд Роузес, медіатор та гральні карти. «Bonus» та символ з «Guns N’ Roses» – це скаттер та дикий символ. Перший безкоштовно онлайн, вмикає бонусну гру, а другий заміняє символи в комбінаціях, крім розкиду. Символ у вигляді хреста Appetite for Destruction Wild – додатковий дикий символ, який заповнює до 5 клітинок. Гра на ризик на машині відсутня.

Ігрові автомати Guns N’ Roses дарують три бонуси

Граючи на апараті без реєстрації є можливість спробувати три бонуси від NetEnt. Перший призовий режим – прокрутка Колеса Фортуни. Його вмикають три скаттери. Під час цього режиму можна або отримати виграш, або перейти в іншу додаткову гру – The Crowd Pleaser Bonus Game. Тут є три тури. Якщо пройти їх всіх, то можна заробити третій бонус – вільні оберти Encore Free Spins.

Основні характеристики слоту

Розробник NetEnt, НетЕнт
Призові лінії 20
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри 3 бонуси від Guns N’ Roses
Ризик-гра Відсутня

Ігровий автомат Guns N’ Roses грати без реєстрації

Guns N’ Roses – ігровий автомат від NetEnt, присвячений популярним рок-музикантам з групи Guns N’ Roses. Онлайн апарат включає в себе 5 барабанів, 20 ліній, автоматичну гру, бонусні оберти, призові спіни. Додаткова фішка автомата – можливість під час спінів послухати пісні у виконанні музичного колективу.

Як грати на ігровій машині

Перед обертами барабанів автомату, потрібно знати, як виставити ставку та відрегулювати кількість активних ліній. На кожну з ліній стрілками під «Coin value» виставляється від 0,01 до 1 кредиту. Стрілки під «Level» помножують кредити від 2 до 10 раз. Клавіша «Max bet» обертає котушки з максимально можливою ставкою (200). Клавіша з двома стрілками обертає барабан один раз. Після цього на автоматі може випасти комбінація від трьох символів, за яку нараховуються призові кредити. Клавіша  «i» відкриває таблицю з виплатами. «Autoplay» запускає авто оберти котушок.

Основні символи та їх особливості

На ігровому автоматі Guns N’ Roses представлені прості та особливі символи.

Особливими символами ігрової машини є пластинка «Bonus» і два диких символи.

  1. Пластинка «Bonus» – скаттер автомату, який може випадати на першому, другому та третьому барабані. Якщо «Bonus» випадає на всіх трьох котушках одночасно, то запускається бонусна гра.
  2. Картинка з «Guns N’ Roses» – звичайний дикий символ, який доповнює виграшні комбінації.
  3. Символ у вигляді хреста «Appetite for Destruction Wild»  –  додатковий дикий символ, який  може заповнити до п’яти комірок.

Бонуси ігрового автомату

На ігровому автоматі відсутня гра на подвоєння, але представлені три бонусні гри. Бонусна гра з обертом музичного Колеса Фортуни запускається при випадінні скаттеру на трьох барабанах. Оберти колеса можуть принести додаткові кредити, або запустити наступний бонус The Crowd Pleaser Bonus Game.

The Crowd Pleaser Bonus Game – бонусний режим під час якого потрібно обирати різні предмети та отримувати за них призові. Бонус передбачає три раунди. В кінці туру є можливість спробувати ще один бонус – Encore Free Spins.

Encore Free Spins – 10 безкоштовних обертів. Кожний спін заповнює один з барабанів диким символом у вигляді одного з музикантів групи.