Betsoft
Betsoft
Greentube
Greentube
Igrosoft
Igrosoft
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
меню

Ігровий автомат Chippendales грати безкоштовно

Грай зараз в казино Вулкан 777

Chippendales – ігровий автомат Playtech, що без реєстрації онлайн надає можливість покрутити 5 барабанів, на яких можуть випадати символи запальних учасників чоловічого стриптиз-шоу. Для того, щоб грати на автоматі безкоштовно, гравцю надаються демо-кредити.

Керування та підрахунок призових

Для того, щоб обертати барабани ігрового автомату від Playtech, потрібно кнопками «+» та «-» біля «LINE BET» визначити ставку на лінію, від 0,01 до 50. Максимум на оберт можна поставити 1000 кредитів. Кнопки «+» та «-» під «LINE BET» визначають кількість активних ліній виплат, від 1 до 20. Після цього кнопкою «SPIN» здійснюється одноразова прокрутка барабанів. «AUTO PLAY» буде без реєстрації онлайн обертати барабани в авторежимі.

Основними символами апарату Chippendales є стриптизери, які після кожного вдалого оберту знімають з себе частину одягу.  В результаті стриптизер оголюється до поясу та поповняє демо-рахунок більшими призовими. Максимальний виграш за комбінацію з оголеними стриптизерами – 1500. Крім танцюристів на ігровому автоматі є картинки з гральними картами (10, J, Q, A, K).  Картинка з диким символом та манжетами – це «WILD», який допомагає скласти призову комбінацію. Картинка з силуетом танцюриста – скаттер. Символ «Wheel of Fortune» вмикає фрі-оберти.

Ігрові автомати Chippendales бонусний режим Wheel of Fortune

Колесо фортуни на 1, 2, 5 котушках запускає призові оберти, якщо грати безкоштовно. В даному режимі один із стриптизерів виконує запальний танок. Кредити з рахунку при цьому не знімаються. Виграш, що отриманий під час безкоштовних спінів множиться.

Основні характери автомату

 

Розробник PlayTech, Плейтек
Призові лінії 20
Кількість барабанів 5
Фріспіни та спекотні танці Немає
Ризик-гра Відсутня

Ігровий автомат Chippendales (Стриптизери)

Ігровий автомат Chippendales від Playtech – це можливість обертати котушки на яких зображені учасники популярного чоловічого стриптиз-шоу, яке існує з 1979 року. Апарат включає в себе 5 котушок, 20 ліній, кількість яких можна змінювати, бонусні можливості, пікантні картинки, режим автообертів.

Панель управління та комбінації

Перед запуском гри на автоматі з’явиться коротка відео-заставка, під час якої запальні стриптизери виконають танок. Після цього відкриється ігрове поле з барабанами, нижньою панеллю керування, та бічними кнопками на яких позначена кількість ліній.

Основна клавіша апарату –  «SPIN», оскільки саме вона прокручує котушки. Однак перед обертами необхідно налаштувати автомат під власні запити. Кнопки «+» та «-» під «LINE BET» регулюють суму ставки на одну лінію, від 0,01 до 50. У віконці «TOTAL BET» показана поточна ставка. У віконці «WIN» відображається виграш після вдалого спіну. Кнопки «+» та «-» під «LINE BET» відповідають за кількість активних ліній, від 1 до 20. Також потрібні ліній можна виставити завдяки пронумерованим кнопкам довкола ігрового поля. Крім того, натиск на одну з таких кнопок покаже траєкторію обраних лінійок.

Після того, як всі налаштування зроблені можна починати обертати барабани. Це можна зробити за допомогою вищезгаданої клавіші «SPIN», тоді барабани обернуться один раз. Або ж можна обертати котушки в режимі «Авто». Для цього потрібно навести курсор миші на клавішу «AUTO PLAY», яка відкриє меню с кількістю бажаних автоматичних спінів (10, 25, 50 и 99). Автоматичні оберти дають змогу відпочити від ручних.

Призові нараховуються, якщо на лінії з ліва на право випала комбінація з однаковими символами.

Гарячі символи та їх можливості

Розробники включили в ігровий автомат цікаву особливість, яка полягає в тому, що в призовій комбінації символ стриптизера знімає з себе один з елементів верхнього одягу. Чим менше тканини залишиться на торсі героя, тим більший виграш отримує на свій демо-рахунок гравець. В підсумку стриптизер оголюється до поясу та приносить найбільші виграші. Максимальна кількість призових, яку може принести танцюрист – 1500. Два найдорожчі символи приносять виграш, якщо випадають в комбінації від двох картинок. Інші зображення оплачуються, якщо випадає три аналогічних зображення. Крім танцюристів на ігровому автоматі є символи у вигляді гральних карт (10, J, Q, A, K), які приносять відносно невеликі призові на демо-рахунок.

Спеціальні символи:

Якщо на 1, 2, та 5 барабанах одночасно випадає колесо фортуни, то запускаються бонусні спіни. Під час даного режиму один з учасників шоу виконає видовищний танок, а безкоштовні прокрутки можуть поповнити рахунок додатковими призовими. Крім того, сума призових помножить на випадкове число.