меню

Ігровий автомат Novomatic Big Catch безкоштовно онлайн

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Big Catch – цікавий ігровий автомат від виробника Novomatic з 5 барабанами, прокрутки яких безкоштовно онлайн можуть принести призові. Комбінації на апараті складаються із звичайних однакових символів, які випадають на лінії. Також під час обертань можна отримати бонус.

Як збирати комбінації

Для того, щоб розібратися з простим механізмом керування ігровим автоматом, потрібно виставити 5, 10 або 20 призових ліній, а також кнопками Bet/Line визначитись з кількістю демо-кредитів для гри, від 0,02 до 5. Дикий символ здатен випадати на трьох барабанах. Для того, щоб скласти призову комбінацію на апараті Big Catch важливо, щоб на лінії випало від 3 однакових символів. Paytable відкриває таблицю з виплатами. Найбільш виграшна комбінація складається з картинок «Big Catch», до 2500 призових. Гра на ризик вмикається безкоштовно онлайн після того, як спін принесе оберт. В даному режимі потрібно вгадати колір закритої карти. Якщо відповідь буде правильною, то призові помножаться, а сам ризик-режим можна продовжувати або забрати виграш. Якщо ж гравець помилиться, то весь його попередній виграш анулюється.

Ігрові автомати супер бонуси від Рибалки

Якщо грати на апараті без реєстрації, то є можливість виграти бонусну гру, яка імітує риболовлю. Рибка з’являється раптово та запускає в котушки воду. Після цього треба закинути вудку і спіймати здобич, яка може принести різну кількість кредитів.

 

Загальні характеристики автомату

Розробник Novomatic
Призові лінії 20
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри бонус риболовля
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Big Catch

Big Catch – ігровий автомат, створений компанією Novomatic, який пропонує всім любителям азарту захопливу риболовлю.

Слот «Велика ловля» дає можливість виграти велику суму кредитів у декількох режимах гри. Крім основного режиму гри, розробники запропонували гравцям ризик-гру з особливим закінченням, а також чудовий бонус в якості риболовлі з великими призовими виплатами. Слот передбачає варіант гри на демонстраційні кредити.

Процес гри на слоті Big Catch

Гра проходить на 500 кредитів. Запустити слот Big Catch можна з допомогою клавіші «start», яка запускає оберти барабанів автомату. Всього в грі 5 барабанів. На кожному із барабанів може випадати 8 різних символів, із яких і потрібно складати виграшні комбінації.

Комбінації можна складати на одній із ліній виплат. Їх кількість може складатати 5, 10, або 20 ліній.

Цей показний виставляється з допомогою блоку «Lines», який розміщений на панелі ігрового автомату. Наступною важливою характеристикою є ставка на лінію – «Bet/Line». Гравець може встановити її в діапазоні від 0,02 до 5. Добуток двох попередніх параметрів слоту визначає загальну ставку на однин оберт барабанів (вказується у блоці «Bet»).  Максимальний розмір такої ставки складає 100 кредитів.

Таблиця виплат і символів

Після запуску барабанів треба збирати комбінації із 3, 4 або 5 однакових символів. Суму кредитів, яка виплачується за кожну подібну комбінацію, можна переглянути з допомогою кнопки «Paytable».

Слід звернути увагу, що призові в таблиці виплат демонструються відповідно до ваших поточних ставок на ігровому автоматі. У режимі «Paytable» варто познайомитись і з іншими правилами гри («More Info»).

Після кількох натискань на цю кнопку можна дізнатись правила бонусних ігор та побачити лінії виплат.

Прості комбінації із символів 10, J, Q, K, A та риболовного гачка дають можливість зіграти від 50 до 1000 кредитів.

В якості особливого символу виступає «Big Catch». Він дозволяє зібрати звичайну комбінацію (і виграти максимум 2,5 тисячі кредитів), або отримати найбільшу виплату в грі, яка складає 50 000. Така можливість може з’явитись, коли всі ігрові поля заповнюються зображенням з написом «Big Catch».

Зібрати виграшну комбінацію можна з допомогою «дикого» символу. Ним у грі виступає рожева морська зірка, яка може з’явитись на трьох барабанах (3, 4 або 5). Цей символ може замінити собою будь-який інший, потрібний для складання комбінації.

Бонусні переваги рибалки на слоті Big Catch

Звичайну гру можна грати в автоматичному режимі, для цього слід використати клавішу Autoplay. Автомат приготував ще два цікаві бонуси, які сподобаються всім гравцям.

Ризик-гра

Будь-який виграш у основному режимі гри можна декілька раз подвоювати. Для гри на ризик потрібно обрати опцію Gamble. У такій грі має допомогти везіння. Слід буде натискати на кнопку вибору, коли мигають варіанти «перемога» чи «поразка». У першому випадку гроші від зібраних ліній подвоюються, а у другому згорають. Та навіть після декількох помножень, виграні кредити можна залишити і не ризикувати далі. Для цього слід натиснути на Collect. Якщо не пощастить, то всі виграні кредити можуть анулюватись.

Дуже хорошим бонусом на ігровому автоматі Big Catch є завершальний етап гри на подвоєння. Після цього бонусного режиму може з’явитись символ русалоньки «Lucky Loser» і в такому випадку гравець зможе отримати додатковий приз.

Бонусний режим риболовлі

Найбільшою приємністю на ігровому автоматі є бонусна гра «Риболовля». Функція риболовлі («go fishing») здатна запускатись випадково у кінці кожної гри. Коли таке відбувається – барабани починають наповнюватись водою. Це означає, що настав час розпочати риболовлю і спіймати рибу. При цьому слід обрати один із барабанів та занурити риболовний гачок. Чим більше улов – тим більшу кількість призових кредитів вдасться отримати! Максимально така бонусна гра може поповнити баланс гравця на 50 000 кредитів.

Іншими великими уловами можуть стати риби, які принесуть 2 500 / 5 000 / 10 000 кредитів. Але можуть бути і менші призи. В будь-якому випадку, ця бонусна гра посприяє кращим шансам гравця на перемогу. Тут можна отримати дійсно гідний улов!