меню

Ігровий автомат Greentube Fruitilicious грати безкоштовно онлайн

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Ігровий автомат Fruitilicious від Novomatic присвячений фруктовій тематиці, тому основними символами є різноманітні фрукти. Якщо грати онлайн безкоштовно і без реєстрації є можливість побачити класичний символ вдачі – Сімку. Гральний автомат містить лише гру на ризик.

Принципи грального процесу

В ігровому автоматі Fruitilicious, в який можна грати безкоштовно онлайн, є пять ліній, які активні під час кожного оберту барабанів. Для того, щоб зробити ставку, слід обрати необхідну кількість кредитів, що будуть поставлені на кожну з ліній, кнопкою Bet/Line. У грі можна виставити від 1 до 200 кредитів, тобто максимальна ставка досягає 1000 віртуальних фішок. Натиснувши кнопку Start, почнуться обертання барабанів. Для запуску автоматичних спінів призначена кнопка Autoplay.

Максимальний виграш приносить символ Сімки, яка помножить ставку на виграшній лінії у 5000 разів. Символ винограду та кавуна дає 500 ставок, а інші символи (слива, апельсин, лимон, вишня) повернуть по 125 ставок, в разі випадіння п’яти однакових символів. Отримати подвоєнні виграші можливо у грі на ризик, яка активується після кожного вдалого спіна.

Ігровий автомат немає додаткових сюрпризів

В гральному автоматі Fruitilicious відсутні бонусні ігри та додаткові можливості. Єдиним додатком до основного ігрового процесу є наявність гри на ризик, яка заснована на стандартних правилах гри. У ній слід правильно обрати колір закритої карти. При правильному виборі виграш за останній спін буде помножений на два, в іншому випадку виплата згорить.

Основні характеристиики автомта

Розробник Novomatic
Призові лінії 5
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Немає
Ризик-гра Є

Fruitilicious

Компанія Novomatic (Новоматік) пропонує зіграти на класичному гральному автоматі, який присвячений темі фруктів. Слот має назву Fruitilicious.

Це гра з п’ятьма барабанами та такою ж кількістю ліній, при чому їх активність змінити неможливо. Серед додаткових можливостей у ігровому автоматі є лише гра на ризик.

Ставки та коефіцієнти

Перед початком гри варто ознайомитися з основними кнопками для управління ставками. Для цього слід обрати необхідну кількість кредитів, що будуть поставлені на кожну з ліній, кнопкою Bet/Line. Гравець може виставити від 1 до 200 кредитів, тобто максимальна ставка досягає 1000 віртуальних фішок. Натиснувши кнопку Start, почнуться обертання барабанів. Для запуску автоматичних спінів призначена кнопка Autoplay. У таблиці виплат можна знайти всю необхідну інформацію про правила гри та винагороди за призові комбінації (кнопка Paytable).

Символіка ігрового автомату представлена різноманітними фруктами, які дають виграші при поєднані однакових символів зліва направо та навпаки. Всі зображення виплачують призові коефіцієнти лише при з’єднанні на призовій лінії трьох та більше символів. Наприклад, максимальний виграш приносить символ Сімки, яка помножить ставку на виграшній стрічці у 5000 разів. Символ винограду та кавуна дає 500 ставок, а інші символи (слива, апельсин, лимон, вишня) повернуть по 125 ставок, в разі випадіння п’яти однакових символів.

Ризик-гра

Отримавши невеликий приз, гравець має право прийняти участь у ризик-грі ігрового автомату Fruitilicious. Після кожного вдалого спіну активується кнопка Gamble, що відкриває режим гри на шанси. У цій грі потрібно правильно відгадати колір закритої карти, обираючи між червоним та чорним кольорами. Правильний вибір принесе подвоєння виграшу та дозволить ризикнути далі або ж забрати виграш. Невірне рішення приведе до втрати виграного за останній спін.

Гравець має право збільшувати виграш п’ять разів поспіль у ризик-грі, але існує ліміт подвоєння. Виграш більше 2500 тисяч не можливо збільшити.