меню

Ігровий автомат Igrosoft Fruit Cocktail грати безплатно

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Одним з найбільш відомих ігрових автоматів від компанії Igrosoft є Fruit Cocktail, або просто Полунички. Різноманітні символи фруктів чекають кожного, хто буде грати онлайн безкоштовно і без реєстрації. У грі є додаткові можливості, які представлені бонусною грою та грою на ризик.

Як виставити розмір ставки?

В ігровому автоматі Fruit Cocktail вибір ліній проводиться за допомогою кнопок 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line і 9 Line, вони активують відповідну кількість ліній, які беруть участь у грі. Кнопка Bet One призначена для вибору кількості кредитів, які будуть поставлені на кожну лінію. Можна поставити від 1 до 200 кредитів. Кнопка Bet Max виставить максимальний розмір ставки, який дорівнює 1800 кредитам. Запуск котушок відбувається при натисканні на кнопку Start.

Виграшні комбінації створюються при з’єднанні символів в безперервну ланцюжок зліва направо і справа наліво. П’ять символів з логотипом гри помножать ставку в 5000 разів, а ось символ лимона принесе не більше 2000 кредитів. У ризик-грі, в якій можна подвоїти виплату за останній спін, необхідно грати проти дилера. Варто вибрати карту старшого номіналу, ніж карта дилера, для отримання подвоєння.

Бонус «Полуничка» від ігрового автомата

При появі трьох-п’яти символів полунички запускається бонусна гра, у якій посередині екрану будуть показані три барабани, а на них випадкові символи, навколо барабанів розташована стрічка з символами, по якій переміщається миготливий бігунок. Якщо бігунок зупиниться на символі, якого немає на барабанах, виплачується виграш, рівний множенню підсумкової ставки на коефіцієнт, зазначений на екрані. При попаданні бігунка на віконце з написом Exit гра закінчиться.

Розробник Igrosoft, Ігрософт
Призові лінії 9
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Дві бонусних гри
Ризик-гра Є

 

Ігровий автомат Fruit Cocktail (Фруктовий коктейль)

Fruit Coctail –  класичний слот з 5 барабанами від Igrosoft. Апарат легко впізнати завдяки традиційному фруктовому оформленню, простому ігровому процесу та зрозумілій бонусній системі. Основне завдання гравця – знайти комбінації однакових фруктів (від трьох до п’яти на лінії). Зображення з коктейлем замінює будь-який фрукт, який потрібний для того, щоб зібрати виграшний ряд.

Як грати на слоті Фруктовий коктейль

Перед початком обертання барабанів гравець отримує безкоштовні кредити (1000 в демо-грі) і може вибрати кількість ліній: 1, 3, 5, 7 або 9. Роблячи ставку, він оцінює ризики: багато кредитів допомагають заробити більший виграш, проте в разі невдачі гра може закінчується набагато швидше.

Ризик-гра

Після кожного вдалого спіна слот запропонує гравцю зіграти в ризик-гру з гральними картами. В результаті сума може бути втрачена або подвоєна. Правила прості: на екрані з’явиться п’ять випадкових карт, перша з яких відкривається. Ваше завдання – обрати карту, номінал якої більший. Найпростіше це зробити тоді, коли на екрані вже відкрита дрібна карта (3,4 або 5). Якщо ви побачили доволі велику карту (наприклад даму чи короля) і сумніваєтесь в своїх шансах, ризик-гру краще припинити та забрати свою ставку. Таким чином, можна збільшити свій виграш декілька разів підряд.

Бонусна гра

Значно рідше гравцю вдається отримати можливість зіграти в бонус-гру, яка дає особливу можливість для отримання призових кредитів. Якщо в будь-яких лініях слота з’являться три полунички, гравець бачить особливу анімацію та звуковий супровід, який повідомляє про початок бонусного раунду. На центральному барабані з’являється три фрукта, а на круговому випадково випадає ще один. Якщо результат співпадає, ваша ставка буде подвоєна на множник, який вказаний на екрані (найцінніший має коктейль – х100, кавун – х70 і груші – х50). Раунд закінчиться тоді, коли вказівник потрапить у розділ exit.

Шанси отримати значний виграш на автоматі Fruit Coctail доволі великі. Максимально можлива сума, яку можна заробити – 1 млн кредитів. Детальна інформація про множники та комбінації доступна під час гри в спеціальному розділі.