меню

Ігровий автомат Igrosoft Fruit Cocktail 2 ігри онлайн безкоштовно

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Продовження легендарного слоту Полунички розробила компанія Igrosoft і назвала його Fruit Cocktail 2. В ігровий автомат кожен може грати онлайн безкоштовно і без реєстрації та випробувати вдачу в грі на ризик, а бо позмагатися в бонусній грі.

Ставки та маніпуляції з ними

Спочатку потрібно обрати активні лінії за допомогою кнопок 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line і 9 Line. Далі за допомогою кнопки Bet One потрібно вибрати кількість монет, які бажаєте поставити на лінію. Можливі ставки коливаються від 1 кредиту до 1800 кредитів на один запуск котушок. Кнопку Bet Max активує одразу максимально можливу ставку. Кнопка Start активує ігровий процес.

Максимальний виграш приносить символ ожини у вигляді 5000 ставок на виграшній лінії. Символ Джокера помножить ставку до 2000 разів. Інші фруктові символи дають значно менші виграші. Наприклад, апельсин і яблуко помножать ставку на лінії в 500 та 200 разів, а такі символи як банан, груша, лимон і кавун вертають від 10 до 100 ставок. Ризик-гра в ігровому автоматі Fruit Cocktail 2, в якій можливо подвоїти останній виграш декілька разів поспіль, пропонує пограти проти дилера у карти.

Гральний автомат дарує приємний бонус

Ігри онлайн безкоштовно дають право виграти додаткові призи. При появі трьох-п’яти символів Коктейлю запускається бонусна гра.  В даній грі на екрані з’являться три барабани, а навколо них стрічка символів з миготливим бігунком. Якщо бігунок зупиниться на символі, який є на барабанах, то гравець отримує виграш, який рівний множенню на коефіцієнт, вказаний на екрані слоту. При попаданні бігунка на кнопку Exit бонусна гра припиняється.

Основні характеристики автомата

Розробник Igrosoft, Ігрософт
Призові лінії 9
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Є
Ризик-гра Є

Fruit Cocktail 2

Ігровий автомат Fruit Cocktail 2 від Igrosoft – це пятибарабанний слот з дев’ятьма лініями виплат, а також бонусною і ризиковою грою. Символи на ігровому екрані розміщені в три ряди, причому виграшні комбінації в ігровому автоматі складаються не тільки зліва направо, а й справа наліво.

В ігровому автоматі Fruit Cocktail 2 є сім символів, які представлені фруктами. Серед цих символів є тільки один спеціальний, зображений він у вигляді Джокера і виконує роль дикого символу. Wild-символ завершує будь-яку комбінацію в ігровому автоматі, дозволяючи виграти додаткові призи. Символ коктейлю є бонусним, тому він запускає призову гру.

 

Символ ожини приносить максимальний виграш – 5000 ставок за п’ять однакових картинок. Джокер примножить ставку на лінії в 2000 разів, апельсин – в 500 разів, яблуко поверне 200 ставок, а ось символи банана, груші, лимона і кавуна принесуть від 10 до 100 ставок. Більш детальна інформація про виграші знаходиться в таблиці виплат, яка запускається кнопкою Help.

Фруктова бонусна гра

При випаданні трьох і більше символів коктейлю запускається бонусна гра, в якій з’явиться три барабана, навколо яких з’являться символи. Бігунок, що світиться, побіжить по стрічці символів, якщо символ, на якому зупиниться він, є на барабанах, то гравець отримає множення ставки, згідно з таблицею на ігровому екрані. Бонусна гра закінчиться в разі потрапляння бігунка на іконку з написом Exit.

Після кожного призового спіна гравець має право на подвоєння виграшу в ризик-грі. При натисканні кнопки Double на екрані з’явиться п’ять карт, необхідно вибрати одну карту з чотирьох. Якщо вона буде старше першої карти (карти дилера), то гравець отримує подвоєний виграш і може продовжити подвоювати виплату або ж забрати приз. Якщо гравець помилиться, то весь виграш за останній спін анулюється.

Для управління ігровим процесом слід використовувати кілька кнопок: