меню

Грати онлайн на автоматі Greentube Gorilla

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Гральний автомат Gorilla – чудова гра від Грінтуб, яка відкриває гравцям можливості безкоштовних розваг у джунглях. Серед символів автомату зустрічаються символи карт, птахи, квіти і звісно сама Горила. Для виграшу слід отримувати призові, подвоїтись у грі на ризик та отримувати додаткові бонуси.

Особливості ігрового процесу

Якщо Горила з’явиться на всіх комірках апарату, то ви зможете отримати 100 000 фішок. Грати онлайн можна безкоштовно, а призи будуть виплачені після складання виграшних послідовностей. Кожна із таких послідовностей має включати 3 – 5 однакових картинок підряд. На оберт виставляється до 100 кредитів. У грі Gorilla присутні скаттер і дикий символи.

Для того, щоб виграти більше варто ризикнути у грі на подвоєння, де доведеться відгадувати кольори карт, які випадають. Грати онлайн можна із додатковими бонусними можливостями. Для їх отримання повинні випасти 3 і більше картинок Африканських континентів.

Слот Горила – халявні пригоди

Якщо випаде три скаттери – гравець спіймає до 10 безкоштовних обертів. Додаткові символи випадатимуть у формі диких зображень, а також можливі додаткові фріспіни. Чудові бонусні можливості можуть відкриватись при цих обертаннях. Автомат Gorilla може відкрити світ чудового настрою без жодної оплати.

Основні характеристики автомату

Розробник BetSoft, Бетсофт
Призові лінії 1-50
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри 10 безплатних обертань і додаткові wild символи
Ризик-гра Є

 

Ігровий автомат Gorilla

Ігровий апарат Gorilla, створений компанією Novomatic, він пропонує декілька хороших варіантів гри для любителів слотів. Гравець може випробувати свої сили в основному режимі гри, грі на ризик, а також отримати бонусні обертання барабанів.

На самому початку гри слід виставити кількість кредитів, на які ви вирішили зіграти. Слот-машина Gorilla дає можливість і безплатної гри. Максимальна кількість кредитів на гру складає 500.

Що пропонує ігровий автомат Gorilla?

Перед гравцем звичне ігрове поле, де символи можуть розміщуватись на п’яти барабанах. Про всі нюанси гри можна дізнатись при натисканні кнопки Paytable (таблиця виплат). На екрані слоту з’явиться інформація про призи та виграшні комбінації. Щоб дізнатись більш детальні параметри апарату Gorilla, при натиснутій Paytable, слід клікнути на кнопку More Info декілька разів. Так можна отримати інформацію про дикий символ та скаттер (інформація буде англійською).

Початок гри Gorilla

Ігровий автомат запускається при натисканні на кнопку Start і з її допомогою можна й далі обертати котушки слоту. Якщо гравець бажає запустити слот в автоматичному режимі, то можна скористатись кнопкою Autoplay.

Ставки виставляються на визначену кількість ліній, які вказуються у блоці Lines. Ліній може бути від 1 до 50. Велика кількість ліній виплат підвищує шанси на успіх, але й витрачає велику кількість кредитів. Ставка на одну лінію може бути в діапазоні від 0,01 до 2 кредитів (Bet/Line). Таким чином, максимальне число кредитів за обертання, яке може витратити гравець складає 100.

Особливості символів

У грі є 10 звичайних символів (птахи, квіти, букви та цифри), а також особливий символ Горили. Всі вони беруть участь у складанні
комбінацій:

Як можна виграти?

Для отримання виграшної комбінації слід зібрати від двох до п’яти однакових символів на одній із ліній виплат.

Ризик-гра

Це особливий режим гри, який відкривається при будь-якому виграші. Слот запропонує дві альтернативи: залишити виграні кредити собі (Collect), або ризикнути та отримати шанс подвоїти призові декілька разів (Gamble).

У грі на ризик треба вгадувати колір карти. При успіху призові подвоюються, а при поразці – анулюються. При будь-якій кількості вгаданих карт можна зупинитись та забрати свій виграш з допомогою кнопки Collect.

Бонусні обертання (фріспіни)

Активуються при випадінні трьох скатер-символів на барабанах. Такий бонус дає 10 вільних обертань за які не будуть стягуватись кредити. При бонусній грі будуть активізовані додаткові «дикі» символи, які можуть випадати на всіх барабанах, крім першого. Якщо у одному із десяти фріспінів знову випаде трійка африканських континентів (скаттери), то гравець отримає додатково 5 обертань.

Слот Gorilla дуже простий і на ньому сподобається грати як досвідченим гравцям, так і новачкам. Бонусні обертання, гра на ризик та прості правила – все, що потрібно для задоволення, при якому можна ще й непогано виграти!