меню

Ігровий автомат Косатка (Orca) грати безкоштовно

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Orca – ігровий автомат від виробника Novomatic на тематику морських мешканців. Онлайн апарат Косатка надає можливість грати безкоштовно та без реєстрації, обертати 5 котушок, робити ставки на 50 ліній, приймати участь у грі на ризик, заробляти безкоштовні оберти.

Правила гри на ігровому автоматі

Для керування онлайн апаратом касатка передбачений певний набір клавіш. Кожна клавіша виконує свою особливу функцію. Кнопки «+», «-» під «bet/line» відповідають за розмір кредиту на лінію, до 20. Клавіші «+», «-» під «line» регулюють кількість активних ліній, 50. Максимально на один оберт можна поставити 100 кредитів. Одноразовий оберт здійснюється за допомогою удару по клавіші «Start». «Autoplay» запускає автопрокрутки. «Paytable» показує таблицю виплат. Виграшна комбінація, яка складається з однакових символів з ліва на право, дає можливість збільшити призові у грі на ризик. Тут потрібно вгадувати колір карти. На ігровому автоматі є звичайні (за них нараховують призові), а також символи з особливими можливостями. Золоте сонце – це дикий символ, що дає змогу скласти комбінації. Хвіст косатки – розкид.

Безкоштовні ігрові автомати Orca 10 вільних обертів

Тому, хто грає на ігровому автоматі Orca надається безкоштовний шанс заробити призові оберти. Якщо на 1, 2, 3 котушках випаде три однакових символи, то запустяться 10 вільних обертів. Особливість бонусної гри полягає в тому, що в ній можна заробити ще 5 фрі-спінів, але не більше. Під час бонусних прокруток кредитний рахунок залишається недоторканим.

Основні характеристики автомату

Розробник Novomatic, Новоматік
Призові лінії 50
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Є
Ризик-гра Є

 

Ігровий автомат Orca (Косатка) грати безкоштовно

Orca – ігровий автомат на морську тематику від Novomatic, де символами є мешканці океану. Виробники включили в онлайн апарат 50 ліній, 5 барабанів, скаттер, дикий символ, а також потурбувались про те, щоб грати на ігровій машині можна було безкоштовно та без реєстрації. Для цього на рахунок гравця нараховується 1000 демонстраційних кредитів, які він може розподілити для прокрутки спінів на власний розсуд.

Правила гри на ігровому автоматі

Для того, щоб складати комбінації та отримувати призові потрібно познайомитися з основними можливостями ігрового автомату, внизу якого розташована проста панель для управління з незначною кількістю кнопок.

Для початку потрібно звернути увагу на клавіші «плюс» та «мінус» під написом «bet/line» («ставка/лінії»).  За допомогою цих клавіш виставляється необхідний рівень ставки, від 1 до 20. В підсумку, максимально на одну прокрутку можна поставити 100 кредитів (якщо всі лінії будуть активними). «Плюс» та «мінус» під «line» («лінії») регулює потрібну кількість ліній (1, 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 ліній). Після цього ударом по кнопці «Start» запускається проста прокрутка котушок. Одноразова прокрутка може принести чи не принести призові.  Виграш нараховується, якщо скласти комбінацію від трьох символів одного виду. Якщо спін був вдалим, то можна подвоїти виграшні кредити у грі на ризик. Клавіша «Autoplay» дозволяє відпочити, адже при цьому котушки будуть прокручуватися самостійно, без участі гравця. Але цей режим виключає шанс помножити призові у грі на ризик.

Кнопка  «Paytable» викликає на екран таблицю з інформацію про потенційні виграші за комбінації та правила гри. Варто врахувати, що інформація про можливі призові за комбінацію буде змінюватися в залежності від зроблених ставок. Щоб перегортати сторінки даної таблиці потрібно натискати на кнопку «More info», яка покаже правила гри апарату.

Розміри виграшів за символи ігрової машини

На ігровому автоматі є звичайні та спеціальні символи. За перші дається певна кількість призових. Виграш буде залежати від розміру ставки і кількості активних ліній.

При максимальних ставках призові за комбінацію будуть наступні:

Спеціальними символами автомату є золоте сонце та хвіст косатки. Перша картинка – це дикий символ, який доповнює виграшні комбінації (не може замінити скаттер). Символ з хвостом – скаттер, який випадає винятково на 1,2,3 барабанах. Якщо скласти комбінацію від трьох таких картинок, то запустяться бонусні спіни.

Особливості ризик-гри

Кожний вдалий спін, який приносить призові кредити – це можливість збільшити виграш у грі на ризик. В цьому режимі гравець побачить обернену карту. Завдання полягає в тому, щоб вгадати її колір. Якщо відповідь буде вірна – призові виростуть та з’явиться можливість приймати участь у шанс-грі далі. Але помилка буде коштувати всіх зароблених за спін кредитів. Відмовитися від гри на ризик можна перед її запуском, а також в процесі самого режиму, натиснувши на «Collect».

Безкоштовні оберти та їх особливості

Ігрові онлайн автомати Orca надають можливість заробити 10 бонусних прокруток котушок. Для цього необхідно, щоб одночасно на барабані випало три розкиди. Особливість даного режиму полягає в тому, що при прокрутках кредити з рахунку гравця не знімаються. Крім того, протягом бонусного раунду можна заробити ще 5 додаткових обертів, якщо на 1,2, 3 барабані випаде скаттер.