Betsoft
Betsoft
Greentube
Greentube
Igrosoft
Igrosoft
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
меню

Ігровий автомат Novomatic Sizzling Hot Quattro грати безкоштовно

Грай зараз в казино Вулкан 777

Sizzling Hot Quattro – ігровий автомат на фруктову тематику, на якому можна збирати комбінації на чотирьох ігрових полях. П’ять барабанів апарату показують картинки вишень, кавунів, слив, лимонів та сімок. Є можливість відключити деякі із цих полів, відповідно грати безкоштовно можна на різній кількості ліній (5 – 20). Іноді гравці називають такий ігровий автомат – компотом.

Правила, виплати, комбінації

На Sizzling Hot Quattro можна пограти без реєстрації. Виставити ставки потрібно в межах 0,02 – 5 кредитів на один ряд виплат. Ігровий процес починається після натискання на Start, а потім збираються комбінації із однакових зображень зліва направо. Є можливість використати також авторежим, що забезпечить на Компоті швидку гру. Максимально заплатять сімки – 500/5000/50000 кредитів, а фруктові зображення – до 3000.

Якщо грати онлайн – чотири екрани можуть перемикатись і відкривати непогані виграші. Хороша можливість – ризик-гра, яку слід включити через Gamble після появи призового спіну. Подвоєння фішок слід здійснювати до моменту, поки не вирішили забрати вигране (Collect). Грати на Sizzling Hot Quattro безкоштовно – доволі цікаво.

Ігровий автомат Компот дає шанс виграти

В грі на шанси слід буде відгадувати колір карт, а отримати виграш завжди можна натисканням Collect. Буде запропоновано декілька кроків подвоєння. Також при випадінні зірки у будь-якому місці будуть розподілені додаткові комбінації. Sizzling Hot Quattro подарує море адреналіну, навіть не зважаючи на те, що на ньому нема особливих бонусних можливостей.

Основні характеристики автомата

Розробник Novomatic
Призові лінії 20
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Немає
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Sizzling Hot Quattro

Доволі популярний ігровий автомат Sizzling Hot (Компот) отримав цікаву еволюцію, оскільки в нього стало чотири ігрові поля. Створили Quattro розробники із Novomatic, які вирішили не придумувати чогось дивовижного, а просто збільшили кількість полів класичного слоту, при цьому на кожному полі залишилось по п’ять ліній, як і у попередників.

Ігровий апарат Quattro пропонує фруктову тематику та максимальну кількість ліній виплат – 20 (Lines). Окрім того на ньому можна зіграти в гру на подвоєння. Тут також дозволяється перемикати активні поля, при натисканні на спеціальні зелені кнопки між ними, або самі поля. При цьому одне із чотирьох полів має бути активним.Sizzling_Hot_Quattro_без_реєстрації_онлайн

Повністю безкоштовна гра на Sizzling Hot Quattro передбачає використання 500 демонстраційних кредитів, які виставляються в межах від 0,02 до 5. Найбільша ставка на обертання при різній кількості ліній виплат може складати: 25, 50, 75 або 100.

Спіни можуть бути запущені стандартно, з допомогою кнопки Start, або ж завдяки запуску барабанів в автоматичному режимі (Autoplay).

Символи та комбінації

Кількість призових кредитів буде напряму залежати від актуальних ставок гравців.

Ризик-гра

Після виграшу треба натиснути Gamble і зіграти у ризик-гру, яка стандартно проста. Треба буде тільки відгадувати колір карт і якщо це вдасться, то гравець зможе декількаразово покращити свій виграш, який він отримав після спіну. Для цього дається п’ять кроків та максимум для збільшення – 50 000 кредитів. Якщо гравець отримав досить багато, то розумно забрати виграш (тисни Collect).

Інших специфічних характеристик ігровий апарат не передбачає, але хіба часто можна зустріти слот із чотирма ігровими полями. Він буде досить цікавою забавкою для всіх, хто раніше грав на «Компоті».