меню

Ігровий автомати Microgaming Asian Beauty грати онлайн безкоштовно

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Asian Beauty – ігровий автомат Microgaming на якому можна збирати комбінації з символів на східну тематику. Справжні азіатські красуні запропонують грати на слоті онлайн безкоштовно, та спробувати дві бонусні можливості.

Правила гри

Перед запуском барабану ігровий автомат Азіатські потрібно налаштувати. Наявність демо-кредитів на рахунку, дозволяє грати онлайн безкоштовно. Кнопками «+» та «-» визначається кількість фішок для гри, 200 000 або 400 000. Клавіша «Coins» відповідає за ставку, від 1 до 10 на лінію. На ігровому автоматі автоматично встановлено 30 фіксованих ліній. Щоб запустити барабани, потрібно натиснути на «Spin». «Bet max» включить прокрутку з максимальною ставкою. «View pays» відкриє таблицю з виплатами.

Microgaming включив в слот прості та особливі картинки. Гейші, чаші, квіти – це звичайні символи, які дають призові. Дикий символ – малюнок з написом «Asian Beauty», який допомагає скласти комбінації. Скринька – це скаттер, що вмикає фрі-спіни. Ризик-гра на апараті відсутня.

Ігрові автомати бонуси від Азіатських Красунь

Якщо грати онлайн безкоштовно, то можна отримати два подарунки від прекрасних гейш. Три та більше розкиди, які опинились на полі після спіну запускають шарові прокрутки. В даному режимі демо-кредити з рахунку не зникають, а виграш множиться. Під час другого бонусу в дзеркалах потрібно знайти три однакові зображення однієї з азіаток, яка подарує виграш.

Загальні характеристики автомату

Розробник Microgaming
Призові лінії 30
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри 2 бонуси від Східних красунь
Ризик-гра Немає

Ігровий автомат Asian Beauty

Asian Beauty – ігровий автомат від виробника Microgaming, на якому можна збирати комбінації з символів на східну тематику. Істинні азіатські красуні не запропонують зіграти в гру на ризик, але подарують фрі-спіни та бонусну гру. Обертати 5 барабанів з 30 лініями можна безкоштовно, адже на рахунку в гравця є необхідна кількість демо-кредитів.

Особливості забавки

Але перед тим, як зробити перший удар по кнопці запуску ігрового автомату, варто налаштувати потрібні показники. Клавішами «+» та «-» з лівого боку панелі управління виставляється потрібна кількість демо-кредитів на гру, можна вибрати 200 000 або 400 000 фішок. Розмір ставки регулює кнопка «Coins», від 1 до 10 на лінію. Всього на апараті є 30 лінійок, кількість яких є сталою.

Після налаштування потрібних параметрів, можна приступати до запуску слоту. Для цього достатньо один раз вдарити по клавіші «Spin». Барабани здійснять один оберт, який може скласти виграшну комбінацію. Запустити оберти можна також за допомогою клавіші «Bet max», але тут ставка буде максимальною, 300. Автоматична гра на слоті відсутня. Щоб познайомитися з таблицею виплат та детальними особливостями всіх режимів гри, потрібно натиснути на «View pays».

Символи та коефіцієнти автомату Азіатські Красуні

Розробник включив у гру спеціальні та прості символи. Зображення з логотипом грального автомату «Asian Beauty» дає призові в розмірі 2000, 100, 25 та 10 кредитів, а також є диким символом, який здатний замінювати будь-яку іншу піктограму. Проте Wild не зможе замінити розкид. Картинка зі скринькою – Scatter, який випадає на полі в довільному порядку. Цей символ відповідає за запуск безкоштовних обертів.

Гейші (азіатки), чаші, квіти сакури та лотосу – це прості піктограми, за які дається певна кількість призових. Комбінація з будь-якою з чотирьох красунь дає множник 200, 25, 10 за 5, 4 або 3 картинки. За золоту чи срібну вазу нараховується 75, 15, 5 призових. Множник сакури та лотоса – 75, 10, 5 за 5, 4 або 3 символи. Комбінації рахуються виграшними, якщо випадають з ліва на право.

Бонусна гра та безкоштовні оберти

Хоча на ігровому автоматі «Asian Beauty» відсутня гра на ризик, збільшити призові можна під час оригінальної бонус-гри або фрі-спінів. В додатковому раунді в 12 дзеркалах потрібно знаходити азіатських жінок. За перші три однакових зображення даються призові.

Якщо на барабанах в будь-якому порядку випало від трьох розкидів, то вмикаються безкоштовні оберти. За 3 скаттера дається 10 фрі-спінів, за 4 – 15, за 5 – 25. При цьому виграші в цьому режимі подвоюються. Протягом бонусних обертів відсутня можливість потрапити у гру з дзеркалами, але можна отримати додаткову порцію подарункових обертів барабану. Для цього потрібно, щоб на лінії знову випала необхідна кількість скаттерів.