меню

Ігровий автомат BetSoft Gladiator безкоштовно без реєстрації

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Gladiator – ігровий автомат, який представляє до вашої уваги компанія Бетсофт. Грати на шару на апараті, що присвячений гладіаторським поєдинкам, можна завдяки демо-кредитам на рахунку. Ігрова машина складається з 5 барабанів та 30 ліній.

Як грати та запускати оберти

Ознайомитись з правилами апарату Gladiator можна безкоштовно та без реєстрації. Для цього призначена кнопка  view pays. Для запуску барабанів треба тиснути на Spin, а клавіша Max Bet крутне котушки по максимуму. Ставки на слоті регулюють дві кнопки Bet per Line та Сoin value.

Щоб отримати виграш, потрібно зібрати комбінацію від трьох символів. Картинки гладіаторів дають 80, 160, 400 призових. Всі інші малюнки від 15 до 100. Скатер ігрового автомату від Бетсофт – колізей, який випадає довільно та приносить призові. Принцеса – дикий символ, що приносить кредити. Герой, який полюбляє з’являтися на третьому барабані запускає функцію Gladiator Smash Wild Reel.

Ігрові автомати бонуси від гладіаторів

Навіть, якщо грати на автоматі на шару, на гравця чекає декілька бонусних режимів. Якщо випадає три символи дверей, запускається функція Click Me. Найбільш масштабним бонусом гри є битва між Гладіатором та воїном. Для цього треба вказати на потенційного переможця. Якщо відповідь буду вірна, то нараховуються призові.

Загальні характеристики автомату

Розробник BetSoft, Бетсофт
Призові лінії 30
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри бонуси Click Me та гладіаторський бій
Ризик-гра Відсутня

 

Ігровий автомат Gladiator

Gladiator – ігровий автомат, створений BetSoft, який презентує Античну тематику та розповідає про пригоди римських воїнів арени.

В автоматі Гладіатор наявні п’ять барабанів у три ряди та 30 призових ліній. Для знайомства с умовами гри слід натиснути View Pays, що також відкриває перелік символів та комбінацій у грі.

Зліва внизу на слоті є інформаційна панель, що показує поточні параметри залишку балансу та ставок. Гра на автоматі Gladiator відбувається на безкоштовній основі, тому гравець отримує кредити у кількості 1000.

Кнопки виконані у стилі давніх колон:

Символи та призові комбінації у грі «Гладіатор»

Автомат може видавати виграші з будь-якої сторони, важливо щоб гравець зібрав декілька послідовних картинок.

Оформлення зображень відповідає атмосфері боїв гладіаторів і тут можна знайти такі зображення:

Приємні несподіванки

У випадку, якщо на трьох середніх барабанах з’явилась принцеса, то слот відкриє особливий дикий символ, що помножить всі призові вдвічі. У нього будуть перетворюватись ті картинки, на які випали пелюстки троянд, розсипані принцесою.

Якщо на третьому барабані випаде зображення героя-гладіатора – відкриється функція Gladiator Smash Wild Reel, яка заповнює усю середню барабанну лінію дикими символами, але не може замінити картинки Колізея чи дверей.

Випадання трьох Дверей запустить функцію Click Me, коли можна вибрати символи для миттєвої виплати.

Бонусна гра

Якщо на ігровому полі випаде три картинки: Герой, Колізей та Ворог, то буде активовано бонусний режим. Потрібно вибрати одну із сторін. Якщо ваш боєць зможе перемогти, то ви отримаєте велику суму призових кредитів. Перемога у гладіаторському бою приносить найбільші виграші.