Betsoft
Betsoft
Microgaming
Microgaming
Igrosoft
Igrosoft
Greentube
Greentube
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
Nextgen Play And Go
меню

Ігровий автомат Greentube Cash Farm грати онлайн безкоштовно

Грай зараз в казино Hotslots.io

В ігровому автомат Cash Farm від Novomatic є бонусна гра та особлива функція Reel Refill, а також гра на ризик. Гральний автомат дозволяє грати онлайн безкоштовно і без реєстрації, присвячений він темі ферми, то серед символів гри є ферма, трактор та свійська худоба.

Налаштовуємо ставки в грі

В ігровому автоматі Cash Farm є 25 ліній, які активні під час гри завжди. Визначається розмір ставки на лінію за допомогою кнопок +/- у віконці Bet/Line, при цьому остаточний розмір ставки вказаний в віконці Bet. Мінімальна ставка дорівнює 25 кредитам, а максимальна – 12500 кредитом. Кнопкою Start запускає оберти барабанів, а автоматичні спіни активуються кнопкою Autoplay.

Виграш у розмірі 5000 ставок дають п’ять символів Ферми, також даний символ виконує роль дикого і замінює будь-яке зображення в грі, даючи додаткові виграші. Символ із зображенням Корови помножить ставку на виграшній лінії в 1000 разів. Збільшити виграш за останній спін можна у ризик-грі, де просто потрібно вгадати колір закритої карти.

Бонусна гра Pick & Win від ігрового автомата

В ігровому автоматі є додаткова бонусна гра з назвою Pick & Win. Її запускають три-п’ять символів розкиду, що зображені у вигляді трактора. У грі варто відшукати за тюками з сіном додаткові призи, але за деякими може трапитися порожній пакунок.

Додаткова функція Reel Refill підвищує ймовірність отримання виграшних комбінацій, оскільки після кожного вдалого спіна зникатимуть виграшні комбінації, а замість них будуть падати нові символи та створювати додаткові поєднання символів.

Основні характеристики

Розробник Novomatic
Призові лінії 25
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Є
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Cash Farm

Ігровий автомат Cash Farm від Novomatic має п’ять барабанів та 25 ліній виплат. На ньому передбачена бонусна гра, додаткова функція «Reel Refill» та гра на ризик.

Всі виграшні комбінації складаються при умові випадання трьох і більше ідентичних символів, які розміщені підряд зліва направо. Активність ліній для виплат не міняється, тому у спіні участь приймають всі 25 ліній. Слот нараховує 13 символів гри, серед яких є прості символи гральних карт та тварин ферми: корови, вівці, свині, кролика та півня.

Ігровий автомат має також декілька символів з додатковими опціями.

Бонусні можливості в ігровому автоматі Cash Farm доволі різноманітні і дозволяють отримати декілька додаткових виплат.

Серед них можна виокремити наступне:

Додаткова інформація про блоки на панелі керування:

 

Ігровий автомат Cash Farm використовує 3D-графіку та має чудовий музичний супровід, а також доволі високі коефіцієнти виплат. У нього просте управління, тому варто випробувати фортуну у цій грі.