Betsoft
Betsoft
Greentube
Greentube
Igrosoft
Igrosoft
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
меню

Ігровий автомат Microgaming Big Kahuna як грати

Грай зараз в казино Вулкан 777

В ігровому автоматі Big Kahuna від Microgaming гравців чекає п’ять барабанів і дев’ять призових ліній. Слот присвячений темі Гавайських островів, тому в грі є різні барвисті і яскраві символи. Якщо грати онлайн безкоштовно і без реєстрації можна взяти участь в захоплюючих бонусних іграх.

Як управляти Великим Кахуною?

Блок управління ігровим автоматом представлений стандартним переліком перемикачів. Кнопка Select Lines призначена для вибору кількості активних ліній, а кнопка Select Coins дозволить вибрати кількість монет, які будуть поставлені на кожну з лінійок. Номінал однієї монети обирається за допомогою ґудзиків +/-. Кнопка Bet Max штовхне барабани при максимальній ставці. Кнопка Spin запускає обертання барабанів.

В ігровому автоматі Big Kahuna максимальний приз дає символ логотипу, він помножить ставку в 5000 разів, при випадінні п’яти символів. Навіть один символ, який випав на першому барабані, принесе виграш у вигляді однієї ставки. Символ танцюючого шамана дає нагороду у вигляді множення ставки на лінії в 500 разів, такий же виграш принесе і символ варана. Фруктові символи менш щедрі, тому вони не повертають більше 250 ставок. Ризик-гра відсутня.

Ігрові автомати та дві бонусних гри

Перша бонусна гра «Вулкан» активується при випадінні трьох і більше символів із зображенням вулкана. У ній можна виграти до 2500 ставок, для цього необхідно вибрати одне з фруктових підношень богам. За ним і захована певна грошова винагорода.

Друга бонусна гра «Маска» активується при випадінні не менше трьох символів, на яких показана маска ідола. У даній грі необхідно відкривати по черзі маски, за якими заховані множники, при появі напису Collect гра закінчиться.

Ігрові автомати

Розробник Microgaming
Призові лінії 9
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Дві бонусних гри
Ризик-гра Немає

Big Kahuna

В ігровому автоматі Big Kahuna від Microgaming гравців чекає п’ять барабанів і дев’ять призових ліній, а також можливість стати володарем додаткових виграшів, взявши участь в одній з бонусних ігор.

Як керувати ігровим процесом?

Блок управління ігровим автоматом Big Kahuna представлений стандартним набором перемикачів. Для вибору розміру ставки на спін необхідно виконати кілька маніпуляцій. Кнопка Select Lines потрібна для вибору числа активних ліній, які візьмуть участь в грі. Кнопка Select Coins допоможе вибрати кількість монет, які будуть поставлені на кожну з ліній та беруть участь в грі. Але перед цим варто визначитися з номіналом однієї монети, використовуючи кнопку «+» або «-». Кнопка Bet Max активує обертання барабанів при максимальній ставці, а кнопка Spin генерує разові обертання.

Виграшні комбінації в ігровому автоматі Big Kahuna формуються при з’єднанні різної кількості однакових символів на призовій лінії, причому ланцюжок символів повинен починатися з лівого краю слоту. В іншому випадку комбінація не принесе виплат.

Символи Кахуни

В ігровому автоматі символи гри мають відношення до Гавайських островів і культури даного народу. Одним з найбільш примітних символів слоту є дикий символ, який представлений у вигляді логотипу гри. Крім заміни інших символів, він приносить максимальний виграш. Даний символ дарує множник для ставки на лінії, що дорівнює 5000, за умови, що випало п’ять символів. Варто зазначити, що даний символ повертає одну ставку, якщо випаде на першому барабані.

Скаттер-символ представлений мавпочкою. Вона дає множення підсумкової ставки до 200 разів, причому даний символ активний в будь-якому осередку ігрового автомату.

Решта символів дають тільки множення ставки на лінії. А ось символ танцюючого шамана дає нагороду у вигляді множення ставки на лінію в 500 разів, такий же виграш принесе і символ варана. Що ж стосується символів екзотичних фруктів, то вони приносять виграші, які не досягають множення ставки на лінії вище 250 разів.

Бонусні ігри від Великого Кахуни

В ігровому автоматі Big Kahuna доступні дві бонусних гри, кожна з яких має свої особливості. Перша бонусна гра – «Вулкан», активується при випадінні трьох і більше символів із зображенням вулкана. У ній можна виграти до 2500 ставок, для цього необхідно вибрати один з фруктових підношень богам. За ним і заховано певну грошову винагороду.

Друга бонусна гра – «Маска», активується при випадінні не менше трьох піктограм, на яких показана маска ідола. У даній грі необхідно відкривати по черзі маски, за якими заховані множники. Якщо з’являється напис Collect гра припиниться.