меню

Ігровий автомат Queen of Hearts Greentube грати онлайн

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Queen of Hearts – ігровий автомат від виробника Queen of Hearts, який безкоштовно підготував для гравців різноманітні романтичні символи. Всі бажаючі мають можливість грати на апараті в режимі онлайн.

Як управляти та лічити комбінації

Якщо грати на ігровому автоматі онлайн, то можна скористатися всіма кнопками машини. Кнопки «Line», від 1 до 9 відповідають за лінії. Клавіша «bet» виставляє ставку. Кнопка «bet max» прокручує котушки по максимуму, 100 кредитів. «Start» обертає котушки один раз. «Automatic start» запускає барабани в автоматичному режимі. «Info» надає інформацію про призові комбінації та правила. Призові після прокруток нарахують, якщо на лінії випала потрібна кількість однакових картинок. На апараті Queen of Hearts є два типи малюнків – звичайні та особливі. Перші приносять призові.  Символ серця – це особливий «дикий» символ, який замінює інші малюнки, а також дає виграш. Королева серця – скаттер, який відповідає за активацію вільних прокруток. Виробник Novomatic зробив так, щоб гравець міг помножити свій виграш у ризик-грі, яка полягає у виборі потрібної карти.

Ігрові автомати безкоштовні спіни від королеви

Скатери при випадінні відкривають безкоштовні оберти. Кількість прокруток залежить від кількості скатерів, що випали. За 3 розкиди дається 8 обертань, за 4 – 15, за 5 – 20. Під час бонусних ігор можна заробити ще одну серію прокруток.

Основні характеристики автомату

Розробник Novomatic, Новоматік
Призові лінії 9
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри бонус-оберти від королеви
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Queen of Hearts грати безкоштовно

Ігровий автомат Queen of Hearts від виробника Novomatic на любовну тематики, де головною героїнею є Королева Сердець. Онлайн апарат надає можливість заробити призові під час звичайного режиму гри, у грі на ризик, а також помножити призові під час безкоштовних обертів. Основними символами гри є казковий замок, жовті квіти, обручка та амури.

Правила гри на автоматі

Перед тим, як розпочати обертати барабани, слід детально проглянути панель управління. Клавіші «Line», від 1 до 9 виставляють потрібну кількість ліній. Клавіша «bet» відповідає за розмір ставки. Кнопка «bet max» автоматично включить прокрутку з максимальною ставкою, 100 кредитів.  «Coin» допомагає визнати потрібну кількість демо-фішок для гри, що дає змогу грати безкоштовно в автоматичному режимі. Щоб крутнути барабани ігрового автомату Queen of Hearts потрібно натискати на кнопку «start». Після цього на лініях може скластися комбінація. «Automatic start» стане в нагоді, якщо виникне бажання відпочити від постійних ударів по «старту». Клавіша «info» ознайомить з можливими призовими комбінаціями, які випадають на лініях з ліва на право.

Основні символи ігрового автомату

На ігровому автоматі є два типи символів – звичайні та особливі. Перші – це символи у вигляді гральних карт та деяких малюнків, які при випадінні у кількості 3-5 картинок на лінії приносять призові.  Картинки «9» та «10» дають 5, 25, 100 кредитів. За «J» нараховується 5, 25, 200, за «Q» – 10, 50, 200, а за «К»  – 10, 50, 250. Символи з малюнками дають дещо більші призові. Золота обручка з червоним камінням та корона королеви дає виграш у розмірі 20, 75 та 500. Замок принесе 2, 25, 100 та 500 призових, жовта квітка дає 5, 50, 300, 3000 за 2, 3, 4, 5 однакових зображень.

Серце – це «дикий» символ, основне призначення якого замінювати інші картинки, крім скаттеру. Також комбінація скаттерів на одній ліній дає виграш у розмірі 2, 10, 200, 2000 та 10 000 кредитів.

Головна героїня ігрового автомату Королева серця – це розкид, який не лише запускає безкоштовні оберти, але й  дає призові 2, 5 20, 400. Розмір виграшу залежить від того, скільки розкидів випало після одного оберту.

Як подвоїти виграш за оберт

Якщо оберт котушок був вдалим та приніс призові, їх можна подвоїти у шанс-грі. Для цього потрібно натиснути на клавішу червоного або чорного кольору. Однак у випадку невдачі у грі на подвоєння призові спалюються. Якщо бажання ризикувати виграшом немає, то можна продовжувати звичайні оберти, натиснувши на «start». Єдине завдання у даному режимі вгадати колір оберненої гральної карти. Для цього необхідно натиснути на кнопку відповідного кольору. Після цього закрита карта відкриється і буде відомий результат. Якщо вибір був вдалим, то ризик-гру можна продовжувати, або повернутися в звичайний режим. Якщо ж вгадати карту не вдалось, то призовий рахунок за оберт анулюється і продовжуються проста гра.

Безкоштовні бонуси від королеви

Якщо на ігровому полі після прокрутки з’явилося від 3 скватерів, гравець отримує можливість помножити призові у грі на ризик. Якщо розкидів буде 3, то гравець отримує три оберти, якщо 4 – 15, якщо 5 – 20 безкоштовних обертів. В режимі бонусних прокруток можна здобути ще порцію обертань, якщо на полі знову з’явиться потрібна кількість скватерів.